Pugb Lite Giysi Kuponu

Pugb Lite Giysi Kuponu

Pugb Lite Giysi Kuponu

Pubg Mobile oyunun bir de Lite versiyonu bulunmaktadır. Bu versiyon sayesinde kaliteli ve tam donanımlı oyun telefonları olmayan kullanıcılar veya bilgisayarları normal versiyonunu oynatamayacak kadar yetersiz olan kullanıcılar Pugb oynamanın keyfini yaşamaktadır. Bu oyunda oynanış bakımından pek bir farklılık bulunmamaktadır.

Oyun içinde bulunan grafiklerin kalitesi normal versiyonuna göre çok daha kısıtlıdır. Bu sayede kalitesiz cihazlar bile Pubg oyununu kasmadan veya donmadan oynatmaktadır. Pubg Mobile oyununun normal versiyonunda bulunan kaplamalar, silah desenleri ve kostümlerin büyük bir çoğunluğu lite versiyonunda da bulunmaktadır. Bu sayede normal versiyonunu oynayamayan kullanıcıların tamamı lite versiyonu sayesinde kesintisiz adrenalin ve kaliteli oyun deneyimini yaşamaktadır.

Pubg Lite oyununda da tıpkı normal versiyonunda olduğu gibi son derece şık giysiler bulunmaktadır. Bundan dolayı oyuncular Pubg Lite Giysi Kuponu hakkında bilgi sahibi olmak istemekte ve bu konu hakkında araştırmalar yapmaktadır. Bir sonraki başlıkta yer alan maddelere göz atarak bu giysi kuponlarını nasıl kazanabileceğinizi ve nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Pubg Lite Giysi Kuponu Kullanma

Oyuncuların büyük bir çoğunluğu Pubg Lite Giysi Kuponu Kullanma hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Aşağıdaki maddeleri okuyarak bu kuponları nasıl kazanabileceğinizi ve nasıl kullanabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz:

  • Pubg Mobile Lite oyununda yer alan giysi kuponlarını birçok farklı yoldan elde edebilirsiniz.
  • Bu yollardan en çok kullanılanı sandık açma yöntemidir. Sandık açarak giysi kuponu elde edebilirsiniz.
  • Bir başka yol ise oyun içinde bulunan görevleri yaparak giysi kuponu kazanmaktır.
  • Eğer Pugb yayıncılarını takip ediyorsanız bu yayıncıların zaman zaman izleyicilerine dağıttığı promosyon kodları sayesinde de oyun içinde birçok ödül kazanabilirsiniz.
  • Bu ödüller arasında giysi kuponları da bulunmaktadır.
  • Kuponları kullanabilmek için envanterinize gitmelisiniz.
  • Envanterinizde (varsa) giysi kuponlarının üstüne dokunmalısınız.
  • Ardından ‘kullan’ butonuna dokunarak giysi kuponlarınızı kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak giysi kuponlarını elde edebilir ve kullanabilirsiniz. Ücretsiz, bedava gibi tabirlerle sizleri giysi sahibi yapmak isteyen sitelerden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Unutmayın bir yerde ‘bedava’ bir şey varsa muhtemelen ‘ürün’ sizsinizdir. Bundan dolayı her zaman dikkatli olmakta yarar vardır.