Pubg Takımsız Nasıl Oynanır

Pubg Takımsız Nasıl Oynanır

Pubg Takımsız Nasıl Oynanır

Çıkış tarihinden bu yana milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan ve çok daha fazla oyuncuya ulaşmayı amaçlayan Pubg Mobile oyunu günümüzde mobil oyun piyasasının zirvelerinde yer almaktadır. Kendi oyun tarzı içinde oldukça sevilen ve rakiplerinden her zaman birkaç adım önde olan Pubg Mobile oyunu içinde birçok farklı detay barındırmaktadır.

Oyun içinde saymakla bitmeyecek kadar farklı kostüm, kıyafet ve silah deseni bulunmaktadır. Tüm bu çeşitlilik sayesinde oyuncular asla sıkılmadan ve başka yapımlara yönlenmeden oyun içinde vakit geçirmektedir. Oyun içinde bunlardan ziyade birçok farklı harita bulunmaktadır. Harita çeşitliliği bilgisayar versiyonu ile hemen hemen aynıdır. Buna ek olarak oyun içinde farklı oyun modları da yer almaktadır. Bu oyun modlarının her biri birbirinden farklı özelliklere ve takım dizilimine sahiptir. Bazı oyun modlarında takım arkadaşlarınızla birlikte savaşırken bazı oyun modlarında en yakın arkadaşınızla savaşmaktasınız. Buna ek olarak tek başına oynama seçeneğine de sahipsiniz. Yani dilerseniz istediğiniz oyun modunda tek başınıza savaşabilirsiniz.

Pubg Solo Maç Girme

Oyun oynayacak arkadaşı olmayan veya arkadaşı olmasına rağmen kendi başına oyuna girmek isteyen kullanıcılar bulunmaktadır. Bu kullanıcıların birçoğu nasıl tek başına maça gireceğini bilmemektedir. Bundan dolayı siz değerli oyuncular için Pubg Solo Maç Girme adımlarını aşağıda listeledik. Adımları uygulayarak tek başınıza maça girebilirsiniz:

  • Öncelikle oyuna giriş yapın.
  • Ardından lobi ekranından oynama seçeneğine tıklayın.
  • Oyun modlarının arasından solo modunu seçmeniz gerekmektedir.
  • Bu oyun modunu seçerseniz herkes tek başına olur ve sona kalan kazanır.
  • Ayrıca diğer kişilerin takımlı veya ikili olmasını, sizin de tek olmanızı sağlayabilirsiniz.
  • Bunu yaparken takımlı veya ikili oyun modunu seçmeniz gerekmektedir.
  • Bu sefer otomatik doldurma seçeneğini kapatmanız gerekmektedir.
  • Bu sayede takımınıza otomatik oyuncu gelmeyecektir.
  • Siz de bir oyuncuyu davet etmezseniz takımlı oyun modunda tek başınıza oynayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları dikkate alarak Pubg Mobile oyununda tek başınıza maç oynayabilirsiniz. Oynayacak arkadaşı olmayan veya tek başına sınırları zorlamak isteyen oyuncular bu yöntemleri kullanarak tek başına maç atabilir. İyi oyunlar dileriz.