Pubg Tablet Grafik Ayarları

Pubg Tablet Grafik Ayarları

Pubg Tablet Grafik Ayarları

Ülkemizde oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pubg, telefonlardan oynanabildiği gibi tabletlerden de rahatlıkla oynanabilmektedir. Oyunun telefondan ayarı nasıl çeşitlilik gösteriyorsa tablet için de farklılık arz etmektedir. Çünkü tablet için öngörülen ayarlar telefonlara göre farklılık göstermektedir. Eğer telefon için olan bir Pubg ayarı ile tabletten oynamaya çalışırsanız tam anlamıyla verim sağlamanız mümkün olmayacaktır. Bu durumda aynı hesabı kullansanız dahi Pubg için telefondan oynadığınız ayar ile tablette verim sağlamanız mümkün değildir. Bu yüzden yazımızda sizlere Pubg Tablet Grafik Ayarları hakkında ufak bir bilgilendirme yapacağız. Bu ayarları tabletinize uygulamanız akabinde oyundan tam anlamıyla verim alacağınızı ve haritalarla silahların tam bir uyum içinde olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu işlemi yaparken hesabınızı hem tablet hem de telefon için kullanılabilir duruma getirmeyi de unutmayın. Şimdi gelin Pubg Mobile tablet için grafik ayarlarına göz atalım

Pubg Mobile Tablet Ayarları

  1. Pubg Mobile’de daha hızlı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız cihazın kalitesini de göz ardı etmemeniz gerekiyor.
  2. Yani Orta seviye bir tablete sahipseniz ve oyunda kasmalar meydana geliyorsa yapmanız gereken şey grafik kalitesini düşürmektir.
  3. Burada hangi kalitede oynanacağı cihazın performansına bağlıdır. Ancak ilk olarak en yüksek kalitede başlamanızı ve kademe olarak düşürmenizi tavsiye ediyoruz.
  4. Maksimum kare hızını ayarlamak da tabletler için son derece önemlidir. Kare Hızı iyi olursa özellikle tabletlerde uzaktaki cisimleri görmek oldukça kolay olmaktadır.
  5. Yapılması gereken bir diğer tablet ayarı ise oyun gölgeleri efektini devre dışı bırakmaktır.
  6. Pubg Mobile stil bölümünde ise en çok tercih edilen klasik modu ayarlamak tablet için en ideal ayar olacaktır.

Bu yazımızda sizlere Pubg Mobile Tablet Ayarları hakkında kısa bir bilgilendirme yaptık. Tablet ile telefonların ayarları farklı olabildiği için gamerlar bu konuda bazen mağduriyet yaşayabilmektedir. Bunu aşmanın en iyi yolu ise sitemizi takip ederek her cihaz için ayrı olarak düzenlenen ayarları kontrol etmek ve uyarlamaktır. Tabletinizde harika bir oyun deneyimi yaşamak için yukarıdaki ayarları siz de uygulayabilirsiniz.