Pubg Silah Tekli Otomatik Alma

Pubg Silah Tekli Otomatik Alma

Pubg Silah Tekli Otomatik Alma

Çıkış yaptığı tarihten bu yana birçok oyuncuya ulaşan ve gün geçtikçe sahip olduğu oyuncu sayısını arttırmayı başaran Pubg Mobile oyunu zirveye oturan mobil oyunlar arasında bulunmaktadır. İçinde barındırdığı haritalar son derece çeşitlidir. Bundan dolayı oyuncuların tamamı sıkılmadan ve başka yapımlara yönelmeden oyun içinde kaliteli vakit geçirmektedir.

Buna ek olarak oyunda bulunan silahlar da son derece çeşitlidir. Bu silahların her birine özel olarak tasarlanmış silah desenleri de bulunmaktadır. Bu desenleri kazanabileceğiniz gibi gerçek para karşılığında satın alabileceğiniz oyun içi paralar ile de satın alabilirsiniz.

Oyun içinde bulunan karakterlere özel kostümler ve kıyafetler de bulunmaktadır. Bu kıyafetler sayesinde oyun çok daha renkli ve eğlenceli bir duruma gelmektedir. Aynı zamanda yetkililer oyunu düzenli olarak güncellemekte ve geliştirmektedir. Bu güncellemeler çoğu zaman oyuncuların isteklerine göre yapılmaktadır. Bu sayede elde hazır olarak bulunan kitleler başka yapımlara yönelmek yerine Pubg Mobile oyununa sadık kalmaktadır.

Oyun içinde bulunan silahların her biri birbirinden farklı özelliklere ve yapılara sahiptir. Bazı silahların farklı atış modları bulunmaktadır. Bu modlar arasında geçiş yapmak mümkündür. Bu özelliği kullanmak isteyen oyuncular genel olarak Pubg Silah Tekli Otomatik Alma başlığını araştırmaktadır. Bir sonraki başlık altında bulunan maddeleri uygulayarak atış modunu değiştirebilirsiniz.

Pubg Mobile Atış Modu Değiştirme

Her silah her zaman tekli modda veya seri modda kullanmak mümkün değildir. Ortama göre silahın atış modunu da değiştirmeniz gerekmektedir. Bu özelliği kullanmayı bilmeyen kullanıcılar için Pubg Mobile Atış Modu Değiştirme maddeleri aşağıda verilmiştir:

  • Öncelikle oyuna giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Normal bir şekilde oyun oynamaya başlayabilirsiniz.
  • Elinizde bulunan silahın atış modları bulunuyorsa alttaki envanter kutusunun üzerinde mod kutucukları bulunmaktadır.
  • Seri, tekli veya otomatik şeklinde modlar bulunmaktadır.
  • Bu modlar arasında geçiş yapabilmek için oyun ekranının altında bulunan silah kutucuğunun üstündeki kutucuğa dokunmanız gerekmektedir.
  • Bu kutucukta o an kullanılan silah modu yazmaktadır.

Yukarıdaki maddeleri dikkate alarak Pubg Mobile oyununda bulunan silahların modları arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.