Pubg Öldürme Mesajı Nasıl Alınır

Pubg Öldürme Mesajı Nasıl Alınır

Pubg Öldürme Mesajı Nasıl Alınır

Oldukça büyük kitlelere ulaşmayı başaran Pubg Mobile oyunu günümüzde milyonlarca aktif oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Böylesine bir başarıyı yakalamak için oldukça fazla emek veren insan bulunmaktadır. Bu başarının arkasında yatan geliştirici ekip genellikle oyuncuların isteklerine büyük bir hızla cevap vermesiyle bilinir.

Oyun içinde oldukça fazla detay bulunmaktadır. Bu detaylar oyuncuları oyuna çok daha fazla bağlamaktadır.

Oyun içinde bulunan harita çeşitliliği oyuncular tarafından beğenilmekte ve neredeyse bilgisayar versiyonunu aratmamaktadır. Ayrıca oyun içinde bulunan silah desenleri de çok çekici ve güzel tasarlanmıştır. Bu silah desenlerinin bazı özel özellikleri bulunmaktadır. Mesela bazı silah desenlerinin içinde öldürme mesajı bulunmaktadır. Ölüm mesajı desenine sahip olan skinler oyuncular tarafından oldukça fazla beğeni almakta ve talep görmektedir. Bundan dolayı oyuncular bu desene sahip olmanın yollarını aramaktadır. Pubg Öldürme Mesajı Nasıl Alınır sorusunun cevabı bu yazıda verilmiştir. Yazıyı okumaya devam ederek cevabı öğrenebilirsiniz.

Pubg Mobile Öldürme Mesajı Alma

Oyuncuların büyük bir çoğunluğu Pubg Mobile Öldürme Mesajı Alma hakkında araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmaların sonucunda bazı sonuçlara ulaşsalar da genellikle bu sonuçlar net olmamaktadır:

  • Ölüm mesajına sahip olmak isteyen kullanıcılar oyuna yeni eklenmiş olan Premium sandıklardan satın almak zorundadır.
  • Oyuncular bu desene ne yazık ki şimdilik yalnızca Premium sandıklar ile sahip olmaktadır.
  • Bunun dışında oyun hesabı satan kişilerden öldürme mesaj desenli hesapları satın alabilirsiniz.
  • Oyun içinde bulunan Premium sandıkları satın alabilmek için bir miktar gerçek para yatırmanız gerekmektedir.
  • Yatırmış olduğunuz bu paralar hesabınıza UC olarak gelecektir.
  • Bu UC’lerin miktarı yeterli olduğu müddetçe Premium sandıklardan dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.
  • Açılan bu sandıklardan ölüm mesajlı desenleri çıkartma şansına sahip olursunuz.

Yukarıdaki yöntemleri kullanarak ölüm mesajlı silah desenlerine sahip olabilirsiniz. Oyuna yeni eklenen bu desen sayesinde çok daha havalı bir hesaba sahip olabilirsiniz. Ne yazık ki şu anda yalnızca Premium kasalarda bulunan bu desene sahip olmak için bir miktar gerçek para yatırmanız gerekmektedir. Kazanmanız şimdilik mümkün değildir. İyi oyunlar dileriz.