Pubg Mobile Ücretsiz Yoldaş Nasıl Alınır?

Pubg Mobile Ücretsiz Yoldaş Nasıl Alınır?

Pubg Mobile Ücretsiz Yoldaş Nasıl Alınır?

Pubg, tüm dünyada popüler olan ve ülkemizde de oldukça sevilen bir oyundur. Farklı özlelikleri, ilgi çekici ekipmanları ve bitmek bilmeyen maceraları; ona olan talebi günden güne arttırmaktadır. Kişiler başlangıç olarak bu oyunu SOLO yani tek olarak oynarken şimdilerde takım halinde icra etmeye başlamışlardır. Bu durumda partner bulmak ve hediyeleşmek de oldukça moda olmuştur. Oyunda son dönemlerde merak edilen bir diğer konu da yoldaş bulmaktır. İlk olarak Pubg yoldaş nedir bundan bahsetmek gerekirse bu kavram oyuncuların yanına evcil hayvan almalarına olanak vermekte olan bir yöntemdir. Peki, Pubg Mobile Ücretsiz Yoldaş Nasıl Alınır? Biz de tam olarak bu sorunun cevabından bahsedeceğiz ve bunu sizlerle paylaşıyor olacağız.

Pubg Yoldaş Alma Adımları

  1. İlk olarak belirtelim ki Pubg’de yoldaş almak için bazı görevleri yapmak ve akabinde verilen parçaları toplamanız gerekmektedir.
  2. Bunun için oyun içinden etkinlikler kısmına girmeniz gerekmektedir.
  3. Burada görevler kısmı altında “Yoldaşlar” sekmesinde yapılması gerekenler sizinle aylaşılıyor olacaktır.
  4. Bunun yanında parça satın almak da yoldaş sahibi olma konusunda sizlere yardımcı olacaktır.
  5. Bu parçaları oyunun mağaza kısmında elinizdeki BP’leri harcayarak satın almanız mümkündür.
  6. Ayrıca Pubg’de şahin yuvaları bulabileceğiniz mekanlarda bulunmaktadır.
  7. Şahin yuvaları en çok “Erangel” ve “Sanhok” haritalarında bulunmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Pubg Yoldaş Alma Adımları hakkında kısa bir bilgilendirme gerçekleştirdik. Görüldüğü üzere Pubg yoldaş almak için farklı birçok yol bulunmaktadır. Eğer elinizde yeteri miktarda BP var ise hiç uğraşmamanızı ve buradan yani mağazadan kolayca bu yoldaşları almanızı ve vait kaybetmemenizi öneriyoruz. Ancak bazı gamerlar vaktim bol ve eğlenmek istiyorum diyebiliyor. Bunlara ise etkinlikler kısmına girmelerini ve yoldaş alabilmek için onlara verilen görevleri yapmalarını tavsiye ediyoruz. Aynı şekilde şahin yuvaları aracılığıyla bu yoldaşlara sahip olmak da oldukça etkili bir yol olarak sizlerle paylaşılmıştır. Pubg kendini sürekli geliştiren ve devamlı olarak yeniliklerle gamerları mutlu eden bir oyundur. Size düşen ise bu yenilikleri sitemizden takip etmek ve gereken adımları uygulamaktır.