PUBG Mobile, PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) adlı battle royale oyununun mobil versiyonudur. Oyun, 2017 yılında PC ve Xbox One için yayınlanmıştır ve daha sonra 2018 yılında Android ve iOS işletim sistemleri için mobil sürümleri yayınlanmıştır. PUBG Mobile, 100 oyuncunun aynı haritada bir arada yer aldığı bir oyundur. Oyuncular, paraşüt atlayarak haritaya inerler ve silahlar, giysiler ve diğer ekipmanları toplamaya çalışırlar. Oyunun amacı, diğer oyuncuları öldürmek ve son oyuncu ya da takım olarak kalmayı başarmaktır. Oyun sırasında harita da küçülür ve oyuncular birbirlerine daha da yaklaştırılır. PUBG Mobile, çok popüler bir mobil oyundur ve çok sayıda ödül kazanmıştır. Ayrıca, oyun dünya çapında birçok turnuva düzenlenir ve oyuncular milyonlarca dolar kazanabilirler. PUBG Mobile ayrıca birçok farklı mod ve harita sunar. Örneğin, "Arcade" modunda daha kısa oyunlar oynanabilir ve "Zombie" modunda zombilere karşı mücadele edilebilir. Ayrıca, oyun içinde çeşitli kostümler ve aksesuarlar satın alınabilir ve oyun içi para birimi olan UC ile satın alınabilir. Sonuç olarak, PUBG Mobile, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bir mobil oyundur ve battle royale türünün öncülerinden biridir. Oyun, çok sayıda mod ve harita sunar ve oyuncuların para kazanma şansı da sunar.

Oyun Hakkında

Pubg Mobile

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kullanıcı ağına sahip olan Pubg mobile online strateji oyunu belirlenen taktiklerin geliştirilmesi ile hayatta kalma mücadelesinin verildiği heyecan verici ve sürükleyici bir oyundur. Pubg mobile çoklu oyunculu olmasının yanı sıra ücretsiz olması nedeni ile de tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra oyun içindeki stratejiler ve arkadaşların ile yapacağın taktiksel planlamalar da oyunun keyifli ve son derece eğlenceli olan kısımlarıdır. Pubg mobile online oyunun oynanamasın da aynı zamanda Pubg mobile uc seçeneğinden de yararlanılmaktadır.

Dünyada en çok oynanan online oyunda Pubg mobile uc avantajından yararlanarak oyuncu hesaba uc gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz ucları ise dilediğiniz gibi kullanmanız da mümkün olur.

Pubg Mobiel Uc Nasıl Alınır?

Pubg mobile uc ile Pubg mobile online oyunda daha başarılı olup hayatta kalmayı başarabilirsiniz. Tüm dünyanın beğeni ile oynadığı Pubg mobile online oyunu harita üzerinde başlayıp sonrasında ise muhteşem bir serüvene ve maceraya dönüşen bir oyundur. Kıyasıya mücadelenin yer aldığı oyun film setlerini aratmayan özel çalışmalar ile kendine büyülemeye devam ediyor.

Ülkemizde de sıkı takipçileri olan Pubg mobile oyunu aynı zamanda son derece etkili bir strateji oyundur. Bu oyunda daha fazla başarı elde etmek için ise uc gönderimlerinden yararlanabilirsiniz. Ucuz uc ya da Pubg uc olarak bilinen işlemleri yaparak oyun içinde daha başarılı olmanız da mümkün olur. Uc gönderiminin tamamlanması sonrasında ise oyun içinde istediğiniz zaman ucları kullanarak istediğiniz hamleleri ve istediğiniz başarıyı da elde edebilirsiniz. Siz de http://oyuneko.com/ sitesini ziyaret ederek uçlardan alabilir ve oyunun keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Pubg Mobile Uc Nedir?

Ucuz uc ya da Pubg mobile uc olarak bilinen oyun ucları oyuncuların hesaplarına  kısa sürede uc gönderimini yapmasını sağlamaktadır. Uc gönderimi yapılması ve istenildiği gibi kullanılması için tasarlanmış olan Pubg uclarından tüm oyuncular da faydalanabilmektedir.

Pubg mobile uc gönderim süresi kimi zaman değişmektedir. Bu neden ile tüm adımları tamamlamayarak sonrasında ise gönderimi başlatmanız gerekir. Başlatma işleminde ise gönderimin hızını net olarak inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}