Pubg Mobile Ödeme Sorunu

Pubg Mobile Ödeme Sorunu

Pubg Mobile Ödeme Sorunu

Pubg mobile oyunu çıkış yaptığı günden bu yana birçok başarıya ev sahipliği yapan bir yapımdır. Oldukça sevilen ve dünyaca popülerlik kazanmış olan bu yapım gün geçtikçe çok daha fazla kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. İçinde barındırdığı birbirinden ilgi çekici oyuncu kostümleri ve silah desenleri sayesinde birçok oyuncunun ilgisi çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında oyun içi oynanış dinamikleri ve oyun içi grafiklerinin kalitesi sayesinde de birçok kitleyi kendisine bağlamayı başarmış durumdadır. Ayrıca oyun içinde bulunan mod ve harita çeşitliliği de oyuncuların sıkılmasının önüne duvar olan oldukça başarılı bir etmendir. Böylesine popüler bir yapım da zaman zaman çeşitli sorunlara sahip olabilmektedir. Bu sorunlar genellikle kullanıcılar tarafından kaynaklanmaktadır. Düşük ihtimal de olsa bazen yapımcı tarafından kaynaklanan sorunlar da bulunmaktadır fakat bu sorunlar fark edildiği zaman büyük bir hızla ortadan kaldırılmaktadır. Pubg Mobile Ödeme Sorunu da sıklıkla karşılaşılan sorunlardan birisidir. Bu sorunun çözüm yolu yazımızın ilerleyen kısımlarında maddeler halinde anlatılmıştır. Yazımızı okumaya devam ederek sorununuz muhtemel çözüm yollarına ulaşabilirsiniz.

Pubg Mobile Ödeme Sorunu Çözümü

Pubg Mobile oyununda sıklıkla karşılaşılan sorunlardan birisi olan ödeme sorunu çözümü aslında oldukça basittir. Fakat bu aşamada kullanıcıların yapabileceği pek bir şey yoktur. Bundan dolayı Pubg Mobile Ödeme Sorunu Çözümü aşağıda verilmiştir, bu maddeler sizin tarafınızdan yapılabilecek maddelerdir. Yani doğrudan çözüm yolu sağlamaz.

  • Öncelikle ödeme yaparken bağlantınızın çok iyi çektiğini ve sorun olmadığını kontrol edin.
  • Ödemeniz gerçekleştikten sonra 12 saat ile bir gün arasında beklemeniz gerekmektedir.
  • Bazen sunucular ödemeyi geç almakta ve satın aldığınız ürünü hesabınıza geç aktarmaktadır.
  • Bu aşamada beklerken makbuzunuzu kaybetmediğinizden emin olun.
  • Makbuzlar genellikle mail yolu ile tarafınıza gönderilmektedir.
  • Bir gün sonra (24 saat sonra) almış olduğunuz ürün hesabınıza gelmediyse elinizde bulunan makbuz ile Pubg Mobile destek ekibine bir başvuru açın.
  • Satın aldığınızı kanıtlayan makbuz sayesinde ürün otomatik gelmese bile yetkili isimler tarafınızdan hesabınıza tanımlanabilir.
  • Yani makbuzunuz var ise aldığınız ürün hesabınıza er ya da geç gelecektir.