Pubg Mobile Lite Emulator Limit Hatası Bluestacks

Pubg Mobile Lite Emulator Limit Hatası Bluestacks

Pubg Mobile Lite Emulator Limit Hatası Bluestacks

Pubg Mobile oyunu çıkış tarihinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen eskimek yerine daha da popülerleşen yapımlar arasında yer almaktadır. Bu yapımın bir de lite sürümü bulunmaktadır. Pubg Mobile Lite daha düşük özelliklere sahip olan cihazlar tarafından oynanabilmesi için tasarlanmış olan bir Pubg Mobile sürümüdür. Bu sürüm daha az harita, daha az silah deseni ve daha az oyuncu kostümü içermektedir. Bunun yanında grafik kalitesi çok daha kötüdür. Bu kötü grafikler bilinçli olarak yapılmıştır çünkü bu oyunu genellikle cihazı Pubg Mobile oyununun normal sürümü için yetersiz kalan oyuncular için tasarlanmıştır. Pubg Mobile Lite oyunu da en az Pubg Mobile kadar sevilmekte ve tercih edilmektedir. Bilgisayarı yeterince iyi olmayan oyuncular da Pubg Mobile Lite sürümünü çeşitli programlar kullanarak bilgisayarlarında oynayabilmektedirler. Fakat bu adımda bazı hatalara maruz kalmaktadırlar. Pubg Mobile Lite Emulator Limit Hatası Bluestacks ismi verilen sorun bu hatalardan bir tanesidir. Bu sorunun çözümü aşağıdaki başlık altında maddeler halinde anlatılmıştır.

Bluestacks Limit Hatası Pubg Mobile

Bluestacks emulatoru Pubg Mobile ve Pubg Mobile Lite oyunlarını oynamak için seçilen en popüler emulatörlerden birisidir. Fakat karşılaşılan sorunlar da bir o kadar fazladır. Bunlardan birisi de Bluestacks Limit Hatası Pubg Mobile sorunudur. Bu sorunun çözümü aşağıda maddeler hâlinde verilmiştir.

  • Emulatörler kendi içeresinde oldukça fazla sürüme sahip olan programlardır.
  • Bundan dolayı bu sorun genellikle eski sürümlerde karşılaşılan ve kullanıcıları yeni sürümleri kullanmaya teşvik etmek için yapılan bilinçli bir hatadır.
  • Bu hatayı alıyorsanız bluestacks programının en güncel sürümünü indirmeniz gerekmektedir.
  • Zaten bir programa güncelleme geldiyse o programda var olan sorunların çözülmesi sonucunda getirilmiştir.
  • Bundan dolayı son sürümü kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Programlara getirilen güncellemeler genellikle programlar içerisinde bulunan sorunları çözmek için getirilen sürümlerdir. Bundan dolayı yapımcılar doğal olarak önceki sorunlu sürümlere limit koymaktadır. Bu sürümler genellikle sorunlu olduğu için kullanıcıların güncel sürümleri indirmeleri beklenir. Fakat bazı durumlarda kullanıcılar ısrarla eski sürümleri kullanır. Bundan dolayı da geliştirici ekip onları yeni sürüme yönlendirmek için eski sürüme limit koyar.