Pubg Mobile Lite Birliktelik

Pubg Mobile Lite Birliktelik

Pubg Mobile Lite Birliktelik

Pubg Mobile oldukça detaylı ve beğenilen bir yapımdır. Bu yapım birçok oyuncu tarafından severek oynanmaktadır. Öyle ki günümüzde milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır.

Oyun içinde birbirinden farklı haritalar, silahlar, oyun modları ve etkinlikler bulunmaktadır. Böylesine güzel bir oyunu bütün mobil oyuncular oynamak istemektedir fakat bazı oyuncuların cihazları bu oyunu oynatabilmek için yeterli özelliğe sahip değildir. Pubg yetkilileri bu durumu fark etmiştir ve bunun üzerine düşük sistem özelliklerine sahip olan oyuncular için de bir sürüm geliştirmiştir. Bu sürüm Pubg Mobile Lite olarak piyasaya sürülmüştür. Lite sürümü sayesinde bütün oyuncular Pubg oynama keyfini yaşamaktadır.

Oldukça detaylı olan Pubg Mobile oyunun lite sürümü de bir o kadar detay içermektedir. Harita sayısı boyutunun yüksek olmaması açısından sınırlandırılmıştır. Sizler de takdir ederseniz ki bu hareket son derece mantıklıdır. Çünkü günümüzde teknik özellikleri iyi derecede olmayan cihazların büyük çoğunluğunun hafızası da son derece kısıtlıdır. Buna ek olarak grafik ayarları da düşürülmüştür. Bunun dışında kalan detayların çoğu Pubg Mobile oyunu ile hemen hemen aynıdır. Oyun içinde bulunan birliktelik özelliği de birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilmiştir. Pubg Mobile Lite Birliktelik hakkında merak edilen birçok şey bu yazıda anlatılmıştır.

Pubg Mobile Lite Birliktelik Nedir?

Oyun içinde partnerlik yani birliktelik sistemi bulunmaktadır. Kullanıcılar bu sistemi merak ettiklerinden dolayı Pubg Mobile Lite Birliktelik Nedir sorusunun cevabını araştırmaktadır. Aşağıda maddeler halinde bu sorunun cevabı verilmektedir:

  • Oyun içinde partnerlik sistemi bulunmaktadır ve bu sistem diğer sistemlerden farklıdır.
  • Oyuna girdiğinizde ulaşmış olduğunuz lobi ekranından profilinize ulaşmanız gerekmektedir.
  • Buradan bağlantılar kısmını bulup dokunmanız gerekmektedir.
  • Karşınıza gelen ekranda can dostu, kardeş sevdalı ve kanka kategorileri bulunmaktadır.
  • Bu kategorilerin üzerine tıklayarak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.
  • Eğer davet edemiyorsanız oyun içinde bulunan birliktelik puanınız yetersiz durumdadır.
  • Arkadaşlarınızı davet edebilmek için 100 birlik puanının üzerine çıkmanız gerekmektedir.
  • Puan kasmak için birbirinize hediyeler gönderebilir veya birlikte takım oluşturarak maçlar oynayabilirsiniz.

Yukarıdaki maddeleri uygulayarak birliktelik oluşturabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.