Pubg Mobile Kişi Silme

Pubg Mobile Kişi Silme

Pubg Mobile Kişi Silme

Çıkış tarihinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen doğru zamanda yapılan güncellemeler sayesinde hâlen popülerliğini koruyan Pubg Mobile oyunu gün geçtikçe çok daha fazla insana ulaşmaktadır. Bu başarısını arkasında yatan geliştirici ekip oyuncuların isteklerine cevap vermesi ve bu isteklere yönelik yenilikler yapmasıyla bilinmektedir.

Tüm bu iyi özelliklerin yanında oyun içinde kesilmek bilmeyen aksiyon ve bir mobil oyuna göre aşırı kaliteli grafikleri de bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde oyuncuların dikkati her zaman diri tutulmaktadır. Birçok online oyunda olduğu gibi Pubg Mobile oyununda da arkadaş ekleme seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenek sayesinde oyuncular dilerlerse gerçek hayattaki arkadaşlarını dilerlerse de oyun içinde tanıştıkları insanları arkadaş listelerine eklemektedir. Fakat tabii ki arkadaşlar zamanı gelince bitmektedir. Tabii ki bitmesini istemeyiz fakat gerçek budur. Biten arkadaşların arkadaşlık listesinde durması da can sıkıcı bir durumdur. Bundan dolayı oyuncuların büyük bir çoğunluğu Pubg Mobile Kişi Silme konusunda internetten yardım almaktadır. Bir sonraki başlıkta bulunan maddeleri sırasıyla uygulamanız durumunda başarılı bir şekilde istediğiniz kişiyi arkadaş listenizden kaldırabileceksiniz.

Pubg Mobile Arkadaş Kaldırma

Oyunlar içinde bazı zamanlar eklemiş olduğunuz arkadaşları listenizden kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu son derece doğaldır. Bundan dolayı Pubg Mobile Arkadaş Kaldırma maddeleri aşağıda sıralanmıştır. Maddeleri doğru bir şekilde uygulamanız durumunda istediğiniz kişiyi listenizden çıkarabilirsiniz:

  • Öncelikle oyun giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Daha sonra ana lobinin sol üst köşesinde bulunan profil resminizin altında bulunan kutucuğa dokunmanız gerekmektedir.
  • Ardından açılan sekmeden ‘arkadaşlar’ seçeneğine dokunun.
  • Karşınıza gelen listeden kaldırmak istediğiniz kişinin üstüne dokunun.
  • Ardından silmek istediğiniz kişinin yanında bulunan ‘sil’ butonuna dokunun.
  • Bu butonu tıkladıktan sonra sizden doğrulamak için silmek istediğinizden emin misiniz tarzında bir soru soracak.
  • Bu soruya da evet yanıtın vermeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki adımları atlamadan ve dikkatli bir şekilde uygulamanız durumunda hiçbir sorun ile karşılaşmadan silmek istediğiniz kişiyi silebilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak listenizden kaldırmak istediğiniz kişilerin tamamını kaldırabilirsiniz. Arkadaş listenizde görmek istemediğiniz veya artık oyun oynamak istemediğiniz kişileri bu yöntem sayesinde listenizden sonsuza dek kaldırabilirsiniz.