Pubg Mobile Javascript Hatası

Pubg Mobile Javascript Hatası

Pubg Mobile Javascript Hatası

Çıkış tarihinden bu yana birçok başarıya imza atan Pubg Mobile oyunu gün geçtikçe daha çok oyuncu sayısına ulaşmıştır. Oyun içinde bulunan birbirinden ilginç karakter kostümleri ve silah desenleri sayesinde birçok oyuncun ilgisini çekmeyi başarmıştır. Oyunun sahip olduğu grafikler ve oynanış dinamikleri de bu ilginin başka yapımlara kaymasını engellemektedir. Bu özelliği sayesinde bilgisayar tarafındaki oyuncuların dikkatini de çekmeyi başarmıştır. Öyle ki farklı programlar aracılığıyla birçok bilgisayar oyuncusu bu oyunu oynamaya başlamıştır ve son derece memnun kalmıştır. Oyun içinde bulunan görevlendirme ve ödüllendirme sistemleri de oyuncuların bu oyunu her gün oynamasını sağlamaktadır. Ayrıca oyun içinde bulunan klanlar da oyuncuların oyun içi arkadaşlar bulmasına yaramaktadır. Yani oyunu oynayacak arkadaşları olmayan oyuncular da oyun içinde arkadaşlar bulup birlikte maçlar atabilmektedir. Böylesine kaliteli bir yapım da zaman zaman hatalara yer verebilmektedir. Bu hatalar çoğu zaman oyuncular tarafından kaynaklansa da zaman zaman yapımcı tarafından da kaynaklanabilmektedir. Pubg Mobile Javascript Hatası bu hataların yalızca bir tanesidir. Aşağıdaki başlık altında bu hatanın neden meydana geldiği ve nasıl çözüleceği anlatılmaktadır. Yazımızı okumaya devam ederek sorununuzu çözmeniz muhtemeldir.

Pubg Mobile Javascript Hatası Çözümü

Javascript bir web kodlama dilidir. Yani internet sayfaları üzerinde kaynaklanan çoğu sorun Javascriptten dolayı kaynaklanmaktadır. Pubg tarafından baktığımız zaman bu sorun sosyal medya hesaplarınızın oyun içine bağlanmasını engellemektedir. Pubg Mobile Javascript Hatası çözümü aşağıdaki gibidir:

  • Pubg mobile oyununda ilerlemenizi kaydedebilmeniz için çeşitli sosyal medya hesaplarınızı oyuna bağlamanız gerekmektedir.
  • Bundan dolayı da Javascript’i tarayıcınızda veya cihazınızda etkinleştirmeniz gerekmektedir.
  • Genellikle bu sorun tarayıcılarda javascript etkin olmadığında meydana gelmektedir.
  • Tarayıcılarınızda javascript etkinleştirmeniz bu sorunun çözümünde en etkili yoldur.
  • Her tarayıcıda farklı etkinleştirme yöntemleri olduğundan dolayı burada hepsine tek tek yer verememekteyiz.
  • Fakat temelinde tüm tarayıcılarda ayarlar kısmı – gizlilik – içerik ayarları adımları ile javascriptin bulunduğu alana ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar doğrultusunda karşılaşmış olduğunuz sorunu çözebilmeniz mümkündür. Oyunu oynadığınız cihazda javascript etkin olmadığında bu hatayı alırsınız tarayıcınızda javascript etkinleştirmeniz sorunu çözmenizde yardımcı olacaktır.