Pubg Mobile İstemciden Kaynaklanan Veri Hatası Sebebiyle Bağlantını Sonlandırdık

Pubg Mobile İstemciden Kaynaklanan Veri Hatası Sebebiyle Bağlantını Sonlandırdık

Pubg Mobile İstemciden Kaynaklanan Veri Hatası Sebebiyle Bağlantını Sonlandırdık

Pubg mobile ilk çıktığı zamandan bu yana oldukça büyük kitlelere ulaşmıştır ve birçok başarıya imza atmıştır. Oyun içinde barınan birbirinden farklı oyuncu kostümleri, silah desenleri ve mod çeşitliliği sayesinde birçok oyuncunun gönlünün kazanmıştır. Bunun yanında oyun içinde bulunan oynanış dinamikleri ve grafiklerinin kalitesi de birçok oyuncunun hoşuna gitmektedir. Oyunun bu başarılara ulaşmasının arkasında yatan ekip oyuncuların isteklerine oldukça fazla önem vermektedir. Öyle ki bu ekip çoğu zaman yapmış olduğu güncellemeler ve oyuna getirmiş olduğu yeniliklerde oyuncuların isteklerini gözetmektedir. Bu özelliği sayesinde sahip olduğu kitlenin kendilerini sevmesini sağlamıştır. Bu sayede bu kitle oldukça sağdık ve oyunu bırakmayan bir kitleye dönüşmüştür. Böylesine sağlam bir yapımda bile bazen sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sorunlar genellikle oyunculardan kaynaklanıyor olsa da bazı zamanlarda yapımcı tarafından da kaynaklanabilmektedir. Yapımcı tarafından kaynaklanan sorunlar fark edildiğinde oldukça hızlı ve titiz bir şekilde karşılaşılan sorun çözülmektedir. Pubg Mobile İstemciden Kaynaklanan Veri Hatası Sebebiyle Bağlantını Sonlandırdık şeklinde alınan hata da bu hatalardan bir tanesidir. Aşağıdaki başlıkta bu hatanın çözüm yolları verilmiştir. Maddeleri atlamadan uygulamanız durumunda sorununuz muhtemelen çözülecektir.

Pubg Mobile İstemciden Kaynaklı Veri Hatası Çözümü

Bu hata genellikle oyunda hile kullanan oyuncular tarafından karşılaşılan bir hatadır. Sorunun çözümünü anlatmadan önce sizlere kullanmış olduğunuz hileyi kaldırmak verebileceğimiz en güzel tavsiyedir. Bunun yanında Pubg Mobile İstemciden Kaynaklı Veri Hatası Çözümü aşağıdaki gibidir.

  • Bu sorun genellikle maçlarda ateş ettiğiniz zaman bağlantınızın gitmesi ile fark edilmektedir.
  • Bu sorun oyuna girmenize engel olmakla beraber giriş yapabildiğiniz zaman da oyunu oynamanıza engel olmaktadır.
  • Öncelikle oyunla ilgili kurduğunuz 3. Taraf yazılımı silmeniz sorunu çözerken başlayacağınız nokta olmaktadır.
  • Bundan sonra bağlı olduğun ağı sıfırlaman gerekmektedir.
  • Ayrıca oyunu tamamen silip en baştan yüklemen en sağlıklı yöntemdir.
  1. taraf yazılımı sildikten sonra oyunu silip baştan yüklemen ve bağlı olduğun ağı sıfırlaman bu sorunu çözecektir. Fakat 3. Taraf yazılımları kullanmaya devam ettiğin sürece tekrardan ve kalıcı olarak yasaklanman söz konusudur.