Pubg Mobile Hızlı Oynama Ayarları

Pubg Mobile Hızlı Oynama Ayarları

Pubg Mobile Hızlı Oynama Ayarları

Ülkemizde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan oyunların başında hiç kuşkusuz Pubg gelmektedir. Özellikle oyuna olan ilginin günden güne artması, geliştirici firmanın PUBG’ye olan talebini de arttıran bir etmen olarak öne çıkmaktadır. Oyun, ekran grafikleri ve oynanış bakımından birçok rakibinden açık ara öndedir. Özellikle yapım ekibinin Tesla model araçları da oyuna katması ve devamlı olarak iyileştirmelerle yeni silahlar eklemesi; PUBG’yi daha uzun süre zirvede tutacak hamlelerden biri olarak öne çıkıyor. Pubg oynayanların sayısının günden güne artması, oyunun tüm telefonlarda ve tabletlerde oynanabilmesi ile orantılı olarak artıyor. Pubg severler bu muhteşem oyunu aynı zamanda bilgisayarlarından da oynayabiliyor. Ancak her oyunda olduğu gibi Pubg’de de bazı zaman dilimlerinde can sıkıcı hatalar meydana gelebiliyor. Bu hatalardan en sık karşılaşılanı ise Pubg Mobile Hızlı Oynama Ayarları ile ilgili olanlardır. Şimdi gelin birlikte Pubg daha hızlı nasıl oynanır buna bir göz atalım.

Pubg Mobile Nasıl Hızlı Oynanır?

  1. İlk olarak telefon,tablet ya da pc fark etmeksizin oynanan cihazda arka planda başka bir uygulama açık olmadığından emin olun.
  2. Cihazda ısınma olmaması ve oyunun hızlı hareket etmesi için bu önemlidir. Aynı zamanda oyun kasıyorsa ve yavaş ise ayarlara girerek görüntü kalitesini bir kademe düşürün.
  3. Eğer hala kasma var ise kademeyi bir kez daha alta çekin kasılma azalacaktır.
  4. Eğer Pubg’de ping varsa bu da size yavaş bir oyun deneyimi sunacaktır. Bunun için internet hızınızı arttırmayı deneyin ve mümkünse oyun oynarken dosya indirmesi yapmayın ya da Youtube gibi mecralardan müzik açmayın.
  5. Bu işlemler sonrasında Pubg’yi daha hızlı oynamanız mümkün olacaktır.
  6. Eğer Pubg bir anda yavaşladıysa güncelleştirme denetlemesi yapmanız da faydalı olacaktır.

Bu yazımızda sizlere Pubg Mobile Nasıl Hızlı Oynanır? konusu hakkında ayrıntılı bir bilgi verdik. Bu işlemleri yapmanız akabinde oyunda gözle görülür bir hızlanma söz konusu olacaktır. Ancak oyun içindeki yavaşlık için internet ve ping ayarlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini unutmayın. Yukarıdaki adımları uygulayarak da kesin sonuca ulaşabilirsiniz.