Pubg Mobile Gümüş Parçacık Nasıl Alınır

Pubg Mobile Gümüş Parçacık Nasıl Alınır

Pubg Mobile Gümüş Parçacık Nasıl Alınır

Mobil oyunlar içinde büyük bir saygınlığa ve başarıya sahip olan Pubg Mobile ilk çıkış tarihinden bu yana birçok başarıya imza atmıştır. Oyuncuların kesintisiz aksiyon bulduğu bu yapımda birçok farklı oyun modu bulunmaktadır. Bu oyun modları sayesinde oyuncular gün içinde sıkılmadan eğlenmektedir. Oyun içinde bulunan çeşitlilik yalnızca modlarla sınırlı değildir. Oyun içinde bulunan silahlar ve bu silahların sahip olduğu desenler de oldukça çeşitlidir. Bu sayede oyuncular dilediği silaha dilediği deseni satın alma seçeneğine sahip olmaktadır. Silah desenlerinin yanında ayrıca karakterler için tasarlanmış oyuncu kostümleri de bulunmaktadır. Bu kostümler sayesinde oyuncular oyun içinde çok daha fazla eğlenmekte ve vakit geçirmektedir.

Oyunda bir de gümüş parçacıkları bulunmaktadır. Bu parçacıklar oyuncular için oldukça önemlidir. Genellikle ilk seviyelerde oyuncuların rahat seviye yükseltmesi için aktif olan gümüş parçacıkları ile oyun içinde bulunan birçok eşya satın alınmaktadır. Bundan dolayı oyuncular genellikle Pubg Mobile Gümüş Parçacık Nasıl Alınır sorusunun cevabını araştırmaktadır. Bir sonraki başlıkta vereceğimiz maddeler sayesinde gümüş parçacıklara sahip olabilirsiniz.

Pubg Gümüş Parçacık Alma

Oyuncuların büyük bir çoğunluğu aynı zamanda bu parçacıkların ücretli olup olmadığını da merak etmektedir. Pubg Gümüş Parçacık Alma adımını ücretsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz:

  • Pubg Mobile oyun içinde vakit geçiren oyuncuları sevmekte ve o oyunculara ödüller vermektedir.
  • Bu ödüllerin arasında gümüş parçacıkları da bulunmaktadır.
  • Gümüş parçacıklarını oyun içinde bulunan görevleri yaparak kazanma şansına sahipsiniz.
  • Bu görevler bazen günlük bazen haftalık bazen aylık bazen ise sezonluk görevler olmaktadır.
  • Görevleri yapan oyuncular gümüş parçacıklarına kolay bir şekilde sahip olabilir.
  • Buna ek olarak oyun içinde bulunan etkinliklere katılarak da parçacık kazanmanız mümkündür.
  • Ayrıca oyun içinde bulunan sandıkları satın alarak bu sandıklardan daha önce sahip olduğunuz itemleri çıkartarak bunları parçacığa dönüştürebilirsiniz.
  • Bir de klanlara katılıp klan görevlerini yaparak parçacık sahibi olabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak birbirinden farklı birçok farklı yöntem ile parçacık sahibi olabilirsiniz. Adımları atlamadan ve dikkatli bir şekilde uygulamanız durumunda dilediğiniz gibi parçacık kazanabilirsiniz.