Pubg Mobile Dikiz Ateş Ayarları

Pubg Mobile Dikiz Ateş Ayarları

Pubg Mobile Dikiz Ateş Ayarları

İlk çıkış yaptığı tarihten bu yana birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan Pubg Mobile oyunu mobil oyun piyasasının zirvesinde yer alıyor desek pek de abartmış sayılmayız. Özellikle mobil nişancı oyunları kategorisinde birçok başarıya sahiptir ve milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Oyun içinde bulunan kesintisiz aksiyon sayesinde birçok oyuncu oyuna bağlanmaktadır. Bunların yanında birbirinden kaliteli ve ilgi çekici karakter kostümleri, silah desenleri, araç ve paraşüt kaplamaları, dans figürleri, emojiler, kutular ve sandıklar da yer almaktadır. Tüm bu etmenler birleştiği zaman ortaya Pubg Mobile gibi bir şaheser çıkmaktadır.

Pubg Mobile oyun içi ayarlamalarda da oyuncuları özgür bırakmaktadır. Bundan dolayı oyuncuların büyük bir çoğunluğu internet üzerinden ayar arayışına koyulmaktadır. Bundan dolayı siz değerli oyuncular için Pubg Mobile Dikiz Ateş Ayarları yazımızı hazırlamış bulunmaktayız. Dikiz ateşi hakkında bilgileri ve nasıl yapıldığını öğrenebilmek için bir sonraki başlığa göz atmanız gerekmektedir.

Pubg Mobile Dikiz Ateş Ayarı Nasıl Yapılır

Dikiz ateş ayarı oyun içinde bulunan sağ veya sola yatma ayarı olarak tanımlanabilir. Bu ayar sayesinde yapıların arkasından tamamen çıkmadan rakiplerinize ateş açabilir veya onları gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede vurulma ihtimaliniz çok daha düşük olur. Dilerseniz şimdi Pubg Mobile Dikiz Ateş Ayarı Nasıl Yapılır sorusunu cevaplamaya başlayalım:

  • Öncelikle Pubg Mobile oyununa giriş yapmanız gerekmekte.
  • Ardından karşınıza gelen lobi ekranından ayarlar bölümüne giriş yapmanız gerekmekte.
  • Ayarlara eriştikten sonra karşınıza açılan menüden genel ayarını seçmeniz gerekmekte.
  • Genel ayarını seçtikten sonra dikiz & ateş ayarı bulunan sekmeye giriş yapmanız gerekiyor.
  • Bu sekmeye giriş yaptıktan sonra eğer dikiz ateş ayarı devre dışı ise etkinleştirme şansı elde ediyorsunuz.
  • Daha sonra etkin olan kontrol taslağına giderek ekrana eklenen iki adet (sağ yatma ve sola yatma) tuşunu dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
  • Bu tuşların yeri kolay ulaşılabilir olmak zorundadır. Ani olaylarda reflex gösterebilmeniz için bu şarttır.
  • Tuşu koyduğunuz yer alışık olduğunuz bir yerse ayarlardan şeffaflığını tamamen kapatabilirsiniz.
  • Bu sayede ekranda fazladan dikkatinizi dağıtacak tuş bulunmamış olacaktır.

Yukarıdaki adımları uygulayarak dilediğiniz zaman dikiz ateş ayarını açabilir veya kapatabilirsiniz. Dikiz ateş ayarının hassasiyet veya ona benzer bir ayarın olmadığı için yapmanız gereken tek şey ayarı aktif edip tuşları ekranda rahat edebileceğiniz bir yere koymak olacaktır.