Pubg Mobile Çözünürlük Arttırma

Pubg Mobile Çözünürlük Arttırma

Pubg Mobile Çözünürlük Arttırma

İlk çıktığı günden bu yana oldukça büyük başarılara imza atan ve oldukça büyük kitlelere ulaşan Pubg Mobile oyunu yapılan yeniliklerle birlikte güncelliğini halen korumaktadır. Yapılan bu çalışmalar sonucunda Pubg Mobile oyunu emeğinin karşılığını oyuncuların bu yapımı tercih etmesiyle almaktadır. Oyun içinde birbirinden ilginç birçok etmen bulunmaktadır. Oyun içinde birbirinden farklı birçok karakter kostümü, silah deseni, paraşüt kaplaması, araç kaplaması, dans figürleri, emojiler, kutular, sandıklar ve daha birçok şey bulunmaktadır. İçinde barındırdığı bunca etmen sayesinde birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi başarmıştır. Oyun içinde bulunan son derece çeşitli haritalar sayesinde oyuncuların büyük bir çoğunluğu sıkılmadan bu oyunu oynamaktadır. Bunun yanında oyuncular kesintisiz aksiyon sonucunda birbirleriyle her zaman mücadele etmenin tadını çıkarmaktadır. Böylesine kaliteli ve güzel bir yapım olduğu için hakkında merak edilenler de son derece fazladır. Pubg Mobile Çözünürlük Arttırma konusu da merak edilenler arasında yer almaktadır. Aşağıdaki başlıkta yer alan maddeleri yerine getirerek Pubg Mobile oyununda çözünürlük arttırabilirsiniz.

Pubg Mobile Çözünürlük Arttırma Nasıl Yapılır

Mobil oyuncuların büyük bir çoğunluğu Pubg Mobile oyununu sevmektedir. Fakat bazı oyuncular oyun içinde bulunan ayarları yapma konusunda yardıma ihtiyaç duymaktadır. Bu yazımızda siz değerli oyuncular için Pubg Mobile Çözünürlük Arttırma Nasıl Yapılır sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız:

  • Pubg Mobile oyununda çözünürlüğü arttırabilmek için cihazınızın yeterince güçlü olması gerekmektedir.
  • Yeterince güçlü olmayan cihazınızda çözünürlük arttırmayı denerseniz muhtemelen cihazınız zarar görecektir.
  • Oyunu oynarken cihazınız fazla ısınıyorsa veya çok zorlanıyorsa kesinlikle düşük ayarlarda oynamanızı tavsiye etmekteyiz.
  • Aksi durumlarda cihazınızda kalıcı hasarlar meydana gelebilir.
  • Pubg Mobile oyununda çözünürlük arttırmak için GFX Tool uygulamasını indirebilirsiniz.
  • Bu uygulama Pubg yetkilileri tarafından Pubg Mobile oyunu için tasarlanmıştır. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
  • GFX Tool içinde bulunan oyun seçeneğinden sürümünüzü seçerek işlemlere başlayabilirsiniz.
  • Daha sonra diliniz İngilizce ise ‘resolution’ ayarından çözünürlüğü dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak Pubg Mobile oyununda çözünürlük arttırabilirsiniz. Fakat cihazınız yeterince iyi değilse bu işlemi yapmanızı tavsiye etmemekteyiz. İyi oyunlar dileriz.