Pubg Macro Ayarı

Pubg Macro Ayarı

Pubg Macro Ayarı

Tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip Pubg, ülkemizde de çok sevilmektedir. Ekran görüntüleri, ilgi çekici haritaları ve sürdürülebilir oyun yapısı; Pubg’nin ülkemizdeki modasının çok uzun bir süre daha geçmeyeceğini göstermektedir. Öyle ki oyunu telefondan daha rahat oynayabilmek amacıyla sırf Pubg için üretilen tetik tuşları uzun süre popüler olmuştur ve hala daha satışı devam etmektedir. Aynı şekilde telefon oyununu bilgisayarda oynamayı sağlayan emülatörler Pubg çılgınlığı sonrası bir hayli artmıştır. Oyunda takım halinde hareket eden ve Tesla araçlarla müsabakalara koşan gamerların sayısı da günden güne artmaktadır. Bu oyuncular genellikle pro olanlardan oluşsa da kendini geliştirmeye çalışanların sayısı da oldukça fazladır. Buna ek olarak pro oyuncuların Pubg macro ayarı yaptığını da belirtmekte fayda var. Macro, bildiğiniz üzere bir devamlı yapılan rutin bir işi otomatik ve daha hızlı olarak yapmak amacıyla tasarlanan işlevlerdir. Pubg’de de en sık yaptığımız işlem ateş etmek olduğuna göre, macro tam da belirli hız ve standartta ateş etmeyi sağlamaktadır. Şimdi gelin birlikte en ideal Pubg Macro Ayarı nasıl yapılır, buna bir göz atalım.

Pubg Macro Ayarı Nasıl Yapılır?

  1. İlk olarak macronun oyunda bazı durumlarda ban sebebi olabileceğini belirterek maddelerimize başlayalım.
  2. Macro için ideal fare modelleri bulunmaktadır. Yani her mause ile macro yapmanız mümkün değildir.
  3. Logitech G300S ve Logitech G102; macroyu en iyi yansıtan modeller olarak size önerimizdir.
  4. Bunun yanında G300S makro'su da oldukça etkilidir.
  5. Ayrıca çoğu pro oyuncunun da yayınlarında söylemeseler bile macro kullandığı tahmin edilmektedir. Örneğin Mithrain ve 10000days gibi yayıncıların macro kullandığı birçok oyunsever tarafından tahmin edilmektedir.
  6. Bu oyunculardan hiç bir şey yapmayanlar olsa dahi WallHack açtıkları da bilinmektedir.
  7. Ancak ben makro denemek istiyorum diyen birine mause modeli ne olursa olsun Logitech marka tercih etmesini öneriyoruz.
  8. Logitech mouselarının yazılımlarında hareketleri kaydeden bir makro bulunduğu biliniyor.
  9. Kullanıcılar bu sayede spesifik bir silahın recoil patterinini kaydederlerken Pubg’de bunu detected yapmadan kullanabiliyorlar.

Bu makalemizde sizlere Pubg Macro Ayarı Nasıl Yapılır? bundan bahsettik. Makro yapmadan önce bunun bazı durumlarda ban sebebi olabileceğini tekrar hatırlatıyoruz.

ETİKETLER: Pubg Macro Ayarı