Pubg Lite BC Satın Alma

Pubg Lite BC Satın Alma

Pubg Lite BC Satın Alma

Çıkış tarihinden bu yana milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Pubg Mobile oyunu düşük sisteme sahip oyuncuları için bir de Lite versiyonu çıkarmıştır. Pubg Mobile Lite oyunu çok daha düşük özelliklere sahip cihazlar için üretilmiş bir Pubg Mobile versiyonudur. Bu versiyon sayesinde yer yüzünde bulunan belirli bir kalitenin altında olan cihazlarda da Pubg oyunu oynanmaktadır.

Grafik kalitesi normal Pubg sürümüne göre çok daha düşüktür. Bunun sebebi gücü fazla iyi olmayan cihazların da oyunu oynatması hedeflendiğinden ötürüdür. Ayrıca oyun boyutunun fazla yüksek olmaması için çok fazla harita da tasarlanmamıştır. Çünkü genel olarak düşük özelliklere sahip olan cihazların hafıza durumları da çok iç açıcı olmamaktadır. Bunu düşünen Pubg yetkilileri oyunun boyutunun da çok yüksek boyutlarda olmaması için çabalamıştır. Sonuç olarak normal versiyonuna göre çok daha az harita bulunmaktadır.

Fakat bakıldığı zaman oyun modları ve oynanış kalitesi açısından hiçbir eksilme yoktur. Kaliteli olduğu kadar oldukça eğlenceli bir oyun da ortaya çıkmıştır. Tıpkı Pubg Mobile oyununun normal versiyonunda olduğu gibi birçok kaliteli karakter kostümü ve silah desenleri bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Tabii ki bu tarz ayrıcalıklardan yararlanabilmek için oyun içi para birimine sahip olmanız gerekmektedir. Bu para birimine gerçek para karşılığında sahip olabilirsiniz. Bir sonraki başlıkta Pubg Lite BC Satın Alma hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Pubg Mobile Lite BC Satın Alma

Oyun içi silah desenleri ve kostümlere sahip olmak isteyen kullanıcılar için Pubg Mobile Lite BC Satın Alma bilgilendirmeleri aşağıda yapılmıştır:

  • Oyun içi para birimini uygun fiyatlarla satın almak isteyen kullanıcılar kendilerine kaliteli bir üçüncü kaynak aramaktadır.
  • Bizler sizlere üçüncü taraf olarak oyuneko sitesini önermekteyiz.
  • Bu site son derece kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir.
  • Bunu yaparken fiyatları da her oyuncunun karşılayabileceği seviyelerde tutmaya özen göstermektedir.
  • Oyuneko sitesini ziyaret ederek dilediğiniz gibi oyun içi para birimlerini satın alabilirsiniz.

Güvenilir bir kaynak kullanmadığınız durumlarda hesabınızın güvenliği riske girebilir. Bundan dolayı oyuneko sitesini kullanabilirsiniz.