Pubg Karakter Parçası Nasıl Kazanılır

Pubg Karakter Parçası Nasıl Kazanılır

Pubg Karakter Parçası Nasıl Kazanılır

Çıkış tarihinden bu yana oldukça büyük başarılara imza atan Pubg Mobile oyunu giderek daha da popüler bir duruma gelmiştir. Günümüzde milyonları aşan aktif oyuncu sayısı bulunmaktadır. Bu sayı ile başarısı elbette ki doğru orantılıdır. Bu kadar insan bu yapımı boştan yere tercih etmiş olamaz öyle değil mi? Oyun içinde bulunan birbirinden ilginç karakter kostümleri, kıyafetleri ve silah kaplamaları sayesinde birçok oyuncunun dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Dikkatini çektiği oyuncuları içinde barındırdığı çeşitli haritalar ve oyun modlarıyla birlikte kendine bağlamayı başarmaktadır. Buna ek olarak oyuncuların isteklerine ve ihtiyaçlarına göre güncellemeler ve yenilikler getiren ekip sayesinde oyuncuların oyuna olan ilgisi çok daha üst seviyelere çıkmaktadır. Oyun içinde son gelen yeniliklerle birlikte karakter parçaları da gelmiştir. Oyuncular bu yenilikten sonra Pubg Karakter Parçaları Nasıl Kazanılır sorusunun cevabını aramaktadır. Aşağıdaki başlığa göz atarak Pubg Mobile oyununda bulunan karakter parçalarını nasıl kazanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Pubg Mobile Parça Kazanma

Pubg Mobile oyununa güncellemeler ve yenilikler sonucunda çeşitli karakterler gelmiştir. Bu karakterleri açabilmek ve bu karakterlere sahip olabilmek için de parçalar kazanmazın veya satın almanız gerekmektedir. Pubg Mobile Parça Kazanma yöntemleri aşağıda verildiği gibidir:

  • Pubg Mobile oyununda parça kazanma yöntemleri oldukça sınırlıdır.
  • Bundan dolayı oyuncuların büyük bir çoğunluğu doğrudan karakterlerin parçalarını satın alarak kilidi açmayı tercih etmektedir.
  • Ücretsiz şekilde karakter parçaları kazanmak için lobi ekranında bulunan haberler sekmesinin üzerine basmanız gerekmektedir.
  • Ardından burada karakterlerin hikayeleri ve tanıtımları yapılmaktadır. Burada bulunan hikayeleri ve videoları atlamadan izleyin.
  • İzledikten sonra karakter kuponlarının, karakter parçalarının ve klasik sandık kuponu hurdası seçeneklerinin bulunduğu ekrana yönlendirileceksiniz.
  • Burada ücretsiz olarak karakter kuponları veya parçaları kazanma şansı elde edebilirsiniz.
  • Kazandığınız kuponları karakter satın alırken indirim olarak kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak ücretsiz şekilde karakter parçaları veya karakter kuponları kazanabilirsiniz. Kazandığınız kuponlar genellikle karakterleri satın alırken kullanabileceğiniz indirim kuponları olarak bilinmektedir. Karakter kuponları karakterlerin fiyatlarını ciddi ölçüde düşürdüğünden dolayı göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Bunun yanında oyunda çeşitli görevleri yaparak da karakter parçaları kazanma şansı yakalayabilirsiniz.