Pubg Emoji Kodu Nereye Yazılır

Pubg Emoji Kodu Nereye Yazılır

Pubg Emoji Kodu Nereye Yazılır

Pubg Mobile oyunu çıkış yatığı tarihten bu yana mobil oyun dünyasını kasıp kavurmuştur. Doğru zamanda yapmış olduğu doğru güncellemeler sayesinde ve oyuna getirdiği yenilikler sonucunda mobil oyuncuların adeta vazgeçilmezi olmuştur. Bundan dolayı hakkında merak edilenler de son derece fazladır. İçinde birçok farklı etmen barındıran Pubg Mobile oyunu genellikle bir mobil oyuna göre çok üst seviye grafikleri ve oynanış dinamikleriyle ön plana çıkmaktadır. Bunlara ek olarak sahip olduğu haritaların çeşitliği sayesinde neredeyse bilgisayar versiyonunu aratmamaktadır.

Ayrıca oyun içinde bulunan silah desenlerinin çekiciliği de birçok oyuncuyu sisteme dahil etmektedir. Böylesine kaliteli bir yapım hakkında merak edilenler de takdir edersiniz ki son derece fazladır. Pubg Emoji Kodu Nereye Yazılır sorusu da oldukça sık şekilde aratılan sorular arasında bulunmaktadır.

Oyunla ilgilenen hemen hemen herkesin bildiği üzere Pugb oyunu içinde çeşitli promosyon kodları bulunmaktadır. Emoji kodu da bir tür promosyon kodudur. Bu promosyon kodları zaman zaman yayıncılar tarafından izleyicilere dağıtılırken bazı zamanlarda da turnuvalarda katılanlara ödül olarak verilmektedir. Pubg oyununda bulunan bu promosyon kodlarının nasıl kullanıldığı birçok oyuncu tarafından merak edilmektedir. Bir sonraki başlıktaki maddeleri okuyarak promosyon kodlarınızı nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Pugb Mobile Promosyon Kodu Kullanma

Pugb Mobile oyununda bulunan promosyon kodlarının nasıl kullanıldığı oyuncular tarafından merak edilmektedir. Pubg Mobile Promosyon Kodu Kullanma adımları aşağıda verilmiştir:

  • Promosyon kodunuzu kullanabilmek için öncelikle buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşmanız gerekiyor.
  • Tıkladıktan sonra ulaştığınız sayfada hesabınızın ID yani kimliğini girerek işlemlere başlayabilirsiniz.
  • Daha sonra promosyon kodunuzu girmeli ve bir altında bulunan doğrulama kodunu da girmelisiniz.
  • Daha sonra ‘redeem’ butonuna tıklayarak kodunuzu oyuna transfer edebilirsiniz.
  • Bu butona bastıktan sonra oyun içinde bulunan posta kodunuza kodun içeriği aktarılacaktır.
  • Bu kutudan ‘al’ butonuna tıklayarak kodunuza tanımlanmış ürünü alabilirsiniz.

Yukarıda bulunan adımları dikkatli bir şekilde uygulamanız durumunda sahip olduğunuz promosyon kodunu kullanabilir ve kullandığınız koda tanımlanmış olan ödül veya ödülleri alabilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar ve bol zaferler dileriz.