Pubg de Unvan Kazanma

Pubg de Unvan Kazanma

Pubg de Unvan Kazanma

Mobil oyun dünyasını çıktığı tarihte bile sallamayı başaran Pubg Mobile oyunu günümüzde oldukça büyük bir kitleye ulaşmıştır. Milyonlarca oyuncuya ulaşması gerçekten de şaşırtıcı bir şey değildir. Çıkış tarihinden bu yana birçok başarıya imza atan Pubg Mobile oyununun çok daha fazla kitleye ulaşacağı düşünülmektedir. İlk çıktığı zamanlarda genellikle yaş ortalaması küçük oyuncular bu oyuna ilgi göstermekteydi fakat gün geçtikçe yetişkin oyuncular da bu oyunu oynamaya başlamıştır. İçinde barındırdığı birbirinden ilginç haritalar ve oyun modları sayesinde birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi ve diğer oyunlara kaymasını önlemektedir. Buna ek olarak oyun içinde bulunan son derece kaliteli oyuncu kostümleri ve silah desenleri de oyuncuların ilgisini her zaman çekmeyi başarmıştır.

Böylesine kaliteli bir yapım hakkında merak edilenler de oldukça fazladır. Merak edilen konular arasında Pubg de Unvan Kazanma konusu da yer almaktadır. Dilerseniz siz değerli oyunculara Pubg Mobile oyununda nasıl unvan kazanabileceğinizi anlatalım.

Pubg Mobile Unvan Kazanma Taktikleri

Oldukça büyük kitlelere ulaşan Pubg Mobile oyununda merak edilen oldukça çok konu bulunmaktadır. Siz değerli oyuncularımıza bu yazımızda Pubg Mobile Unvan Kazanma Taktikleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sayede çok daha rahat ve hızlı şekilde Pubg Mobile oyununda unvan kazanabileceksiniz. Aşağıda nasıl unvan kazanılacağı anlatılmıştır.

  • Pubg Mobile oyununda 12 adet unvan görevi yer alıyor. Bu görevler kolay görevler değiller bundan dolayı hemen unvan almak gibi düşünceniz olmasın.
  • Tekli Zafer Unvanı için tekli maç sayısında oluşan sıralamada ilk 100 içinde yer almanız gerekmektedir.
  • Eşli Zafer Unvanı için adı üstünde arkadaşınızla birlikte oynadığınız maçlarda ilk 100 içinde yer almanız gerekmektedir. (iki kişi)
  • Takımlı Zafer Unvanı için siz de dahil olmak üzere 4 kişilik takımınızla 100 kişilik sıralamaya girmeniz gerekmektedir.
  • Terminatör Unvanı için oyunda oldukça fazla bitirici vuruş yapmanız gerekmektedir. Bu sayede 100 kişinin içine girebilir ve unvan alabilirsiniz.
  • Seri katil için leş sayısı, kritik bitiriş için kafadan vuruş, kuduz köpek için verdiğiniz toplam hasar, humbara için 10 metre mesafeden aldığınız leş sayısı
  • Avcı için 10 – 150m arası leş sayısı, güdümlü mermi için 150 metre üstü leş sayısı önemlidir.