Pubg de Uçak Alma

Pubg de Uçak Alma

Pubg de Uçak Alma

Çıkış tarihinden bu yana dur durak bilmeden gelişen ve bu gelişimi sonucunda oldukça büyük kitlelere ulaşan Pubg Mobile oyunun birçok seveni bulunmaktadır. İlk çıktığı zamanlardaki hâli ile şimdiki hâli arasında oldukça büyük farklar bulunmaktadır. Bu farklar oyunun durmadan geliştirildiğinin en büyük göstergesidir. Bundan dolayı oyuncular yapımcı ekibi oldukça benimsemiş ve sevmiştir. Oyun içinde bulunan birbirinden farklı oyuncu kostümleri, silah desenleri, haritalar ve oyun modları sayesinde oyuncular sıkılmadan vakit geçirebilmektedir. Bu çeşitlilik araçlarda da kendini göstermektedir. Oyun yeni eklenen uçak aracı da birçok kullanıcının dikkatini çekmiştir. Uçak eklentisini merak eden ve kullanmak isteyen kullanıcılar bir sonraki başlıktaki maddeleri uygulayabilirler. Pubg de Uçak Alma ve kullanma adımları siz değerli oyucular için bir sonraki başlıkta verilmiştir.

Pubg Uçak Kullanma

Pubg mobile oyununda yeni güncelleme ile birlikte uçak aracı eklenmiştir. Pubg Uçak Kullanma adımları aşağıdaki gibidir. Bu adımları uygulayarak kolaylıkla uçak aracına erişim sağlayabilir ve kullanabilirsiniz:

  • Pubg Mobile oyununa eklenen yeni aracın doğru ismi Motor Glider şeklinde karşımıza çıkmaktadır.
  • Bu araçta 2 koltuk bulunmaktadır. Bu koltukların birisinde yolcu diğerinde ise pilot oturmaktadır.
  • Arka tarafa da yolcu alınabilmesiyle birlikte silahlar kullanılabilmektedir.
  • Bu uçaklar maksimum 70 km hıza ulaşabilmektedir. Bu hız bir uçak için gayet yeterlidir.
  • Bu uçaklarda benzin kısıtlaması bulunmamaktadır. Bundan dolayı ihtiyaç duyulan her an kullanılabilmektedir.
  • Erken oyunda son derece etkilidir.

Yukarıda sıralanan maddeler sayesinde Pubg oyununda uçak aracını kullanabilirsiniz. Bu araçlarda benzin kısıtlaması olmadığı için erken oyunlarda uçağa ulaşmayı başaran oyuncular hem diğer oyuncuları çok kolay bir şekilde etkisiz hâle getirilebilir ve oyun içi atılan dropları oldukça rahat bir şekilde alınabilir. Yukarıdaki motorlu glider aracı şimdilik yalnızca Erangel ve Miramar haritasında kullanıma sunulmuştur. İlerleyen zamanlarda büyük ihtimalle kullanıma müsait olacak haritalara da eklenecektir. Bundan dolayı temel hareket tuşlarıyla kullanabileceğiniz planör aracını dilediğiniz zaman elde edebilir ve kullanabilirsiniz. Aracı birçok oyuncu deneyimlemek ve elde etmek isteyeceğinden dolayı araç etrafında dikkatli olmanız gerekmektedir.

ETİKETLER: Pubg de Uçak Alma