Pubg de Popülerlik Kasma

Pubg de Popülerlik Kasma

Pubg de Popülerlik Kasma

Çıkış tarihinden bu yana oldukça büyük bir kitleye ulaşan ve birçok başarıya imza atan Pubg Mobile oyunu gün geçtikçe çok daha popüler bir duruma gelmiştir. İlk çıktığı zamanlarda genellikle küçük yaşta oyuncuların dikkatini çekse de günümüzde birçok yetişkin bile Pubg Mobile oyunun oynamaktadır. Oyun içinde bulunan son derece çeşitli haritalar ve oyun modları sayesinde oyuncuların sıkılması ve başka oyunlara yönelmesi engellenmiştir. Bunlara ek olarak oyun içinde bulunan birbirinden renkli silah desenleri ve birbirinden ilgi çekici oyuncu kostümleri de oyuncuların oyuna olan bağımlılığını arttırmıştır. Ayrıca oyun içi grafikleri ve oynanış dinamiklerinin gelişmiş seviyelerde olması birçok oyuncunun gönlünü kazanmaya yetmiştir. Oyun içinde bulunan görev sistemi sayesinde oyuncuların her gün oyunu ziyaret edip düzenli olarak oynanması da sağlanmaktadır. Böylesine güzel bir yapımın hakkında merak edilen oldukça fazla konu vardır. Bunlardan birisi de Pubg de Popülerlik Kasma konusudur. Aşağıda yer alan başlıkta Pubg oyununda popülerlik kasma yöntemleri anlatılmıştır.

Pubg de Popülerlik Kasma Yöntemleri

Pugb oyununda yüksek popülerliğe sahip oyuncular popülerlik sıralamasında yer alır. Bu sıralamalar aylık ve haftalık olarak yapılmaktadır. Oyuncular oyun içinde bulunan birbirinden farklı ögeleri arkadaşlarına yollayarak onların popülerliğini arttırabilir. Aşağıda yer alan Pubg de Popülerlik Kasma Yöntemleri sayesinde sizler de popülerliğinizi arttırabilirsiniz:

  • Pubg Mobile oyununda bulunan sohbet kısmındaki oyuncularla anlaşabilirsiniz.
  • Buraya atacağınız mesajlar sayesinde oyuncular ile karşılıklı popülerlik alışverişi yapabilirsiniz.
  • Buna ek olarak oyunlarda üst düzey bir performans sergileyerek oyuncuların doğal yoldan size popülerlik atmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca oyun içinde bulunan insanlara yardım etmeniz ve onlara kibar davranmanız da popülerliğinizin artmasına katkı sağlayacaktır.
  • Bunlara ek olarak çeşitli medyalarda kurulan Pubg Mobile gruplarına katılarak oradaki insanlar ile karşılıklı popülerlik alışverişi yapmayı sağlayabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerin temeli insanlar ile yapacağınız anlaşmalardan geçmektedir. Sizler de insanlar ile anlaşarak karşılıklı olarak popülerlik kasabilirsiniz. Popülerlik kasmak için oyun içinde bulunan çeşitli ögelerin size atılması gerekmektedir. Bu ögeler kimi zaman sandıklardan çıkabildiği gibi mağazalardan da satın alınabilmektedir.