Pubg de Popülerlik Kapatma

Pubg de Popülerlik Kapatma

Pubg de Popülerlik Kapatma

Çıkış tarihinden bu yana çok ciddi oyuncu kitlesine ulaşan ve birçok başarıya imza atan Pubg Mobile oyunu gelişmeye ve daha çok insana ulaşmaya devam ediyor. Bu başarasının ardında oyunun geliştirici ekibinin yattığını düşünmekteyiz. Bu ekip sayesinde oyuna birçok yenilik ve güncelleme gelmekte. Üstelik bu yenilik ve güncellemeler oyuncuların isteklerine göre şekillenmekte olduğu için oyuncuların da hoşuna gitmektedir. Bu sayede oyuncuların istekleri giderildiği için oyundan kopmamakta ve başka yapımlara yönelmemektedir. Oyun içi grafikler ve oynanış dinamikleri de oldukça iyi seviyelerdedir. Buna ek olarak oyun içinde bulunan harita ve mod çeşitliliği de bilgisayar versiyonunu aratmamaktadır. Böylesine kaliteli bir yapım olunca hakkında merak edilenler de son derece fazladır. Dilerseniz şimdi sizlere Pubg de Popülerlik Kapatma işlemi nasıl yapılır bunu anlatalım.

Pubg Mobile Popülerlik Nasıl Kapatılır?

Pubg Mobile oyununda bulunan popülerlik sisteminden çoğunuzun haberdar olduğunu düşünerek direk Pubg Mobile Popülerlik Nasıl Kapatılır sorusunu yanıtlamaya başlıyoruz. Aşağıdaki adımları atlamadan ve dikkatli bir şekilde uyguladıktan sonar Pubg Mobile oyununda bulunan popülerliği kapatabilirsiniz:

  • Öncelikle Pubg Mobile oyununa giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Daha sonra lobiye ulaştığınız zaman sağ üst kısımda bulunan oyuncu profilinizi simgeleyen ikona tıklamanız gerekmektedir.
  • Ardından sağ tarafta sıralanan menülerin içinden ‘bağlantı’ seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
  • Karşınıza gelen ekranın üst kısmında bulunan ‘ayarları değiştir’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.
  • Buna tıkladığınız zaman ‘gizlilik ve sosyal’ penceresi altında bulunan ‘popülerliğimi diğerlerinin görmesine izin ver.’ Cümlesini ‘hayır’ seçeneğine getirmelisiniz.

Yukarıda sıralanan adımları hatasız ve dikkatli bir şekilde yerine getirmeniz durumunda hiçbir sorunla karşılaşmadan Pubg Mobile Popülerliğini kapatabilirsiniz. Bazı oyuncular popülerlik kasmak ve sıralamalara girmek isterken bazıları da bu popülerliği asla umursamaz ve diğer oyuncular tarafından da görülmesini istemez. Bundan ötürü de doğal olarak kapatmak isterler. Siz değerli oyuncuların arasından Pubg Mobile oyununda popülerliği kapatmak isteyenler yukarıdaki adımları uygulayarak kesin bir çözüm elde edebilirler. Dilediğiniz zaman aynı adımları uygulayarak açık duruma da getirebilirsiniz. Yani bir gün popülerlik kasmak isterseniz açık duruma getirebilirsiniz.