Pubg de Malzeme İşaretleme

Pubg de Malzeme İşaretleme

Pubg de Malzeme İşaretleme

Kullanıcıların isteklerine büyük bir hızla cevap vermesiyle bilinen Pubg Mobile ekibi gün geçtikçe çok daha büyük kitlelere ulaşmayı başarıyor. Bunu yaparken oldukça akıllıca davrandığı için de pek zorlanıyormuş gibi gözükmüyor. İlk çıkış yaptığı tarihten bu yana oldukça büyük başarılara imza atmayı başarmıştır. Bu sayede adını çok daha büyük kitlelere duyurmuştur. İlk çıktığı zamanlarda genel olarak ortalama yaş kitlesi küçüklere yakın olsa da şimdilerde yetişkinlerin çoğu da Pubg Mobile oyununu oynamaya başlamıştır. Oyuncuların dikkati doğru zamanda yapılan doğru güncellemeler ve yenilikler sayesinde her zaman diri tutuluyor. Bu sayede oyuncuların başka yapımlara kayması engelleniyor. Oyun içinde bulunan birbirinden ilginç ve birbirinden güzel oyuncu kostümleri ve silah desenleri sayesinde de oldukça büyük bir oyuncu kitlesinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Böylesine renkli ve güzel bir yapımın hakkında merak edilen birçok konu bulunuyor. Bunlardan birisi de Pubg de Malzeme İşaretleme konusudur. Dilerseniz aşağıdaki adımları uygulayarak Pubg Mobile oyununda malzeme işaretleme adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Pubg Mobile Malzeme İşaretleme Yöntemi

Pubg Mobile oyununda işaretleme sistemi birçok oyuncu tarafından yanlış bilinmekte ve kullanılmaktadır. İşaretleme sistemi yalnızca görülen malzemeleri işaretlemek veya düşmanları işaretlemek için kullanılmamaktadır. Aynı zamanda istek ve ihtiyaçlarınızı takım arkadaşlarınıza bildirmek için de işaretleme sistemi kullanılmalıdır. Bundan dolayı Pubg Mobile Malzeme İşaretleme Yöntemi aşağıda verilmiştir.

  • Paylaşmak istediğin ne ise onu hedeflemen gerekiyor. Bu şey düşman, eşya veya bina olabilir.
  • Eğer konumunu değiştirmediyseniz ekranın sağ tarafında bulunan hızlı sohbet simgesine dokun.
  • Daha sonra buradan uygun olan sohbet cümlesini seç.
  • Mesela bir bandaj, kask veya silah gibi malzeme bulduysan ‘bende’ diyerek onun konumunu bildirebilirsin.
  • Veya bir düşmanı gördüysen düşmanı veya yakınını hedefleyerek düşman ‘düşman görüldü’ seçeneğini seçebilirsin.
  • Aradığın işaretleme mesajı hızlı mesajlar içinde bulunmuyorsa maçın bittikten sonra hızlı mesaj ayarlarından dilediğini ekleyebilirsin.

Yukarıdaki maddeleri takip ederek Pubg Mobile oyununda bulunan işaretleme sistemini kullanabilirsiniz. İşaretleme sistemi takımınızın için hayat kurtaran etmendir. Özellikle başka konuşma ortamlarında bulunmuyorsanız işaretleme sistemini kesinlikle kullanmalısınız.