Pubg de Kuş Alma

Pubg de Kuş Alma

Pubg de Kuş Alma

Mobil oyun dünyasının liderlerinden olan Pubg Mobile oyunu gün geçtikçe çok daha büyük kitlelere ulaşmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda genellikle çocuklar veya genç oyuncular tarafından oynansa da günümüzde birçok yetişkin tarafından da benimsenmiştir. Toplu taşımalar dahil olmak üzere birçok insan Pubg Mobile oyununu oynamaktadır. Ne kadar popüler bir yapım olduğu buradan da anlaşılmaktadır. Günümüzde milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. İçinde barındırdığı birbirinden farklı haritalar, karakter kostümleri ve kıyafetleri, silah desenleri ve oyun modları sayesinde dikkatini çektiği oyuncuları elinde tutmakta zorlanmamaktadır. Bu sayede oyuncular başka yapımlara yönlenmemektedir. Böylesine kaliteli bir yapım hakkında merak edilen birçok unsur vardır. Pubg de Kuş Alma hususu merak edilen konuların arasında yer almaktadır. Pubg oyunu içinde oyunu daha renkli ve eğlenceli kılan birçok eklenti bulunmaktadır. Bu eklentilerden birisi de Pubg oyununda bulunan yoldaş kuştur. Bu kuşu satın almak oyun içinde gösterişin yanında birçok yarar da sağlamaktadır.

Pubg Mobile Yoldaş Alma

Pubg oyunu içinde yer alan kuşun ismi Yoldaş olarak belirlenmiştir. Bu noktada yoldaş kuşunun sağlamakta olduğu yararlar ve nasıl alınacağı aşağıda maddeler halinde aktarılmıştır:

  • Pubg oyununda bulunan Yoldaşlar arasında kuş da bulunmaktadır.
  • Bu kuş yalnızca sizin tarafınızdan ve takımınızda yer alan oyuncular tarafından görülebilmektedir.
  • Yani düşman oyuncular tarafından görülemez.
  • Yoldaş kuşlar oyun içinde bir eylem yapmadığınız zaman yakınınızdan ayrılmazlar. Bir çatışmaya girdiğiniz zaman genellikle tepeden sizi takip ederler.
  • Yoldaş kuşa sahip olmak için oyun içinde bu kuşla ilgili verilen görevleri yapmanız gerekmektedir.
  • Görevleri yaptıktan sonra sizlere bu yoldaşları edinebilmeniz için yoldaş parçaları verilmektedir.
  • Görevleri yapmak istemezseniz oyun bir miktar gerçek para yatırarak yoldaş parçalarını satın alabilirsiniz.
  • Ayrıca maçlarda topladığınız yiyecekleri lobide yoldaşınıza vererek onun seviye atlamasını sağlayabilirsiniz.

Pubg Mobile Yoldaş Alma adımları yukarıda verilmiştir. Bu adımları uygulayarak dilerseniz ücretsiz şekilde fakat uzun vadede dilerseniz de son derece hızlı fakat gerçek para karşılığında yoldaş elde edebilirsiniz. Yoldaşlar yalnızca gösteriş için değil yarar sağlamak için de yanınızda bulunurlar. Düşmanları gördükleri zaman size bildirmek sağladıkları yararlardan biridir.

ETİKETLER: Pubg de Kuş Alma