Pubg de Kolay Level Atlama

Pubg de Kolay Level Atlama

Pubg de Kolay Level Atlama

Çıkış tarihinden bu yana oldukça büyük kitlelere ulaşmayı başaran Pubg Mobile oyunu gün geçtikçe büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir. Oyun içinde bulunan birbirinden enteresan ve birbirinden ilgi çekici kostümler ve silah desenleri sayesinde oldukça fazla oyuncunun dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bunun dışında oyun içinde bulunan haritalar ve oyun modu çeşitliliği sayesinde de toplanan kitlenin elde tutulması çok daha kolay oluyor. Ayrıca yapımcı ekibin yapmış olduğu güncellemeler ve yenilikler sayesinde oyuncular oyun deneyimini çok daha güzel ve verimli yaşayabiliyor. Böylesine fazla ilgi gören bir yapım hakkında merak edilenler de oldukça fazladır. Merak edilen konular arasında Pubg de Kolay Level Atlama konusu da bulunmaktadır. Bu konu hakkında bilgi edinmek isteyen oyuncular bir sonraki başlığın altından maddeler hâlinde taktikleri öğrenebilirsiniz.

Pubg Mobile Hızlı Level Atlama

Kullanıcıların oldukça merak etmekte olduğu Pubg Mobile Hızlı Level Atlama taktikleri aşağıda sıralanmıştır. Aşağıda verilen taktikleri uygulamanız durumunda her zamankinden çok daha hızlı ve kolay seviye atlama şansı yakalayabilirsiniz:

  • Oyuna vakit ayırmanız şart. Günde bir saat rutin maçlar atarak hesabınızı aktif tutmanız ve XP kazanmanız gerekiyor.
  • Günlük verilen görevler sayesinde oldukça büyük miktarlarda XP kazanabilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı seviye atlayabilirsiniz.
  • Basit görevleri yaptıktan sonra sistem size ilerleme görevleri verecektir. Bu ilerleme görevlerini yaparak çok daha hızlı seviye atlayabilirsiniz.
  • Ne kadar çok savaş kazanırsanız oyun içi puanınınız o kadar fazla olur bundan dolayı mümkün olduğunca fazla hayatta kalın.
  • Takım arkadaşlarınızı iyileştirmek size ekstra oyun puanı kazandıracaktır. Bu sayede seviye atlamanız çok daha kolay olacaktır.

Yukarıda sıralanan maddeleri uygulayarak son derece hızlı ve rahat seviye atlayabilirsiniz. Seviyenizi daha kolay yükseltmek için takım modunda oynamanız tavsiye edilmektedir. Bu noktada arkadaşlarınıza yapacağınız ekipman yardımları ve arkadaşlarınız düştüğünde iyileştirmeleriniz seviye atlamak konusunda oldukça yararlı olacaktır. Bundan dolayı takım modunda maçlar atmanız son derece verimli olacaktır. Dilerseniz ikili modda da bu taktikleri uygulayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.