Pubg de Hızlı Atlama

Pubg de Hızlı Atlama

Pubg de Hızlı Atlama

Çıkış tarihinden bu yana oldukça büyük kitlelere ulaşan bir mobil oyun olmasına rağmen gördüğü ilgi karşısında çeşitli programlar aracılığıyla bilgisayarlarda bile oynanmaya başlamıştır. Oldukça büyük başarılara ulaşan Pubg Mobile oyunu gününüzde çocuklardan yetişkinlere, yetişkinlerden birçok bilgisayar oyuncusuna kadar hemen hemen herkes tarafından oynanmaktadır. Geliştirici ekibini yapmış olduğu güncellemeler ve yenilikler sayesinde bu oyuncaların başka yapımlara geçmesi önlenmektedir. Oyun içinde barınan birçok farklı oyun modu, birçok farklı harita, birbirinden ilginç oyuncu kostümleri ve silah desenleri sayesinde oyuncular asla sıkılmamaktadır. Bunlara ek olarak oyun içinde oyuncuların sıkılmaması için görevlendirme ve ödüllendirme sistemleri de bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar yalnızca oyuna girip birkaç kişiyi yok edip maç kazanmak için değil aynı zamanda bu görevleri yerine getirmek için de çabalamaktadır. Bu sayede oyun çok daha çekici bir duruma gelmektedir. Böylesine kaliteli bir yapımın hakkında merak edilenler oldukça fazladır. Pubg de Hızlı Atlama konusu da merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Pubg Mobile Hızlı Atlama

Oldukça merak edilen bir konu olan Pubg Mobile Hızlı Atlama konusunun detayları aşağıda verilmektedir:

  • Kamera açısını kesinlikle ama kesinlikle atlayacağınız yere tam denk getirmeye çalışın.
  • Atlayacağınız yere iyice yaklaşmayı beklemeyin 750 – 800 metre gerisinden atlayın. Bu sayede çok daha hızlı yere ineceksiniz.
  • Oyunda yer alan kayma hızını (düşüş hızını) en üst seviyelere çıkarmaya çalışın. Bunu da kamera açısıyla kontrol edebilirsiniz.
  • Paraşüt açılacağı zaman inmek istediğiniz yerin biraz gerisinde olun bu sayede sağ sol yapmadan doğrudan süzülerek hedefe inebilirsiniz.
  • Diğer bir durumda ineceğiniz yerin tam üstüne gelince atlayabilir ve doğrudan kamera açısını aşağı çekerek dalış hızını da arttırarak hızlı bir iniş gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı bir atlama ve iniş yapmak Pubg Mobile oyununda hayati önem taşımaktadır. Yapacağınız bu atlama ve iniş sonucunda yerde bulunan ekipmanları ilk önce siz toplayabilirsiniz. Bu sayede yanınıza sonradan iniş yapacak oyuncuları henüz havadayken alt etme şansı yakalayabilirsiniz. Havadayken vuramazsanız bile ekipmanların ve silahların çoğunu alacağınızdan dolayı yok etmek çok daha kolay olacaktır.