Pubg de Hareket Alma

Pubg de Hareket Alma

Pubg de Hareket Alma

Çıkış tarihinden bu yana oldukça büyük kitlelere ulaşmayı başaran Pubg Mobile oyunu yapmış olduğu doğru güncellemeler ve yenilikler sayesinde sahip olduğu kitleyi giderek büyütüyor. Oyun içinde bulunan birbirinden ilginç kostümler ve silah desenleriyle birlikte ilgisini çekmeyi başardığı oyuncuların büyük bir kısmını elinde tutuyor. Buna ek olarak oyun içi harita çeşitliliği ve oyun modlarının bolluğu da oyuncuların hoşuna giden başka bir kriter oluyor. İlk çıktığı zamanlarda genellikle genç oyuncular tarafından tercih edilse de günümüzde birçok yetişkin oyuncuya da ev sahipliği yapıyor. Böylesine başarılı bir yapım olmasından dolayı hakkında merak edilenler de oldukça fazla oluyor. Pubg de Hareket Alma konusu merak edilen konuların arasında yer alıyor. Aşağıdaki başlığın altında bulunan maddeleri uygulayarak Pubg Mobile oyununda hareket veya diğer bir adıyla figür satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Dans Hareketleri Alma

Oyun içinde birbirinden farklı ve eğlenceli birçok dans figürü bulunmakta. Pubg Mobile Dans Hareketleri Alma konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar aşağıdan nasıl alınacağını veya nasıl elde edileceğini öğrenebilirler:

  • Pubg Mobile oyununda birbirinden ilginç dans figürlerine sahip olmanın şimdilik tek yolu Royale Pass satın almaktan geçiyor.
  • Royale Pass kısmında birçok dans figürü bulunmakta.
  • Tabii ki bu dans figürlerinin arasında ücretsiz olanları da bulunmakta. Bu figürler ücretsiz Royale Pass içinde yer alıyor.

Pubg Mobile oyunu içinde birçok dans figürü bulunuyor ve yeni Royale Pass sezonunda bu dans figürleri yenileniyor. Dans figürleri içinde ücretsizleri de bulunuyor fakat ücretli versiyonunda çok daha fazla ve çok daha eğlenceli dans figürleri yer alıyor. Bundan dolayı ne yazık ki dikkat çekici ve havalı dans figürlerini elde etmek isteyen kullanıcılar Royale Pass satın almak zorunda kalıyorlar.

Oyucuların büyük bir çoğunluğu almış veya kazanmış oldukları dans figürlerini nasıl kullanacağını da bilmiyorlar. Elde edilen dans figürlerini emote kısmına ekleyerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu alana ulaşabilmek için lobi ekranında özelleşir kısmına girebilir ardından emote slotu seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu şekilde dilediğiniz dans figürünü kullanabilirsiniz.

ulaşabilmektedir. Bu hız bir uçak için gayet yeterlidir.

  • Bu uçaklarda benzin kısıtlaması bulunmamaktadır. Bundan dolayı ihtiyaç duyulan her an kullanılabilmektedir.
  • Erken oyunda son derece etkilidir.

Yukarıda sıralanan maddeler sayesinde Pubg oyununda uçak aracını kullanabilirsiniz. Bu araçlarda benzin kısıtlaması olmadığı için erken oyunlarda uçağa ulaşmayı başaran oyuncular hem diğer oyuncuları çok kolay bir şekilde etkisiz hâle getirilebilir ve oyun içi atılan dropları oldukça rahat bir şekilde alınabilir. Yukarıdaki motorlu glider aracı şimdilik yalnızca Erangel ve Miramar haritasında kullanıma sunulmuştur. İlerleyen zamanlarda büyük ihtimalle kullanıma müsait olacak haritalara da eklenecektir. Bundan dolayı temel hareket tuşlarıyla kullanabileceğiniz planör aracını dilediğiniz zaman elde edebilir ve kullanabilirsiniz. Aracı birçok oyuncu deneyimlemek ve elde etmek isteyeceğinden dolayı araç etrafında dikkatli olmanız gerekmektedir.