Pubg de Emoji Alma

Pubg de Emoji Alma

Pubg de Emoji Alma

Pubg Mobile oyunu ilk çıktığı zamandan bu yana birçok başarıya imza atmayı başarmıştır. Bunun yanında düzenli olarak yapmış oldukları yenilikler ve güncellemeler sayesinde kitlesini her geçen gün çok daha fazla büyütmüştür. Oyun içinde bulunan birbirinden ilginç silah desenleri ve kostümler sayesinde oldukça büyük bir oyuncu kitlesinin dikkati çekilmektedir. Buna ek olarak oyun içinde bulunan harita çeşitliliği ve oyun modu çeşitliliği sayesinde dikkati çekilen oyuncular oyunda tutulmaktadır. Oyun içinde eğlenceyi arttırabilmek için bazı etmenler bulunmaktadır. Emojiler ve Dans Figürleri. Bu iki etmen sayesinde oyuncular oyun içinde eğlenceli dakikalar yaşayabiliyor ve keşif dolu dakikalar geçirebiliyorlar. Yani bir mobil oyuna göre oyun içi grafiklerinin ve oynanış dinamiklerinin üst düzey olmasının yanı sıra böyle küçük eğlenceli detaylarda bulunuyor. Şimdi dilerseniz Pubg de Emoji Alma adımlarını siz değerli oyuncular ile paylaşalım.

Pubg Mobile Emoji Alma

Pubg Mobile oyununda yukarıda da belirttiğimiz üzere birçok küçük eğlenceli detay bulunuyor. Bu detaylardan birisi de Pubg Mobile Emoji Alma ve bu emojileri dilediğiniz gibi kullanma detayıdır. Aşağıdaki adımları takip ederek Pubg Mobile oyununda emoji alabilir ve kullanabilirsiniz.

  • Pubg Mobile içinde bulunan emojileri dilerseniz maç içinde dilerseniz de bekleme ekranında kullanabilirsiniz.
  • Maçtayken sahip olduğunuz ifadeleri kullanmak için (eğer yerini değiştirmediyseniz) haritanın hemen yanında bulunan ifade tuşuna dokunun.
  • Ardından sahip olduğunuz emojiler arasından kullanmak istediğinizin üstüne dokunun.
  • Hiçbir emojiye sahip değilseniz burada ifadeler simgesi gözükmeyebilir.
  • Pubg Mobile içinde bulunan emojilere sahip olmanın iki yolu vardır: Free Royale Pass üzerinden veya Paralı Royale Pass üzerinden sahip olabilirsiniz.

Pubg emojilerine sahip olmanın ne yazık ki yalnızca iki yolu bulunmaktadır. İnternet üzerinde yayınlanan makaleler ve videolar içerisinde ücretsiz şekilde emoji alma yolları olsa da bu hem etik değildir hem de tehlikelidir. Pubg de bedava emoji alma için cihazınıza çeşitli programlar yüklemeniz gerekiyor. Bu programların ne kadar güvenilir olduğu bilinmediği için cihazınızı riske atabilirsiniz. Buna ek olarak bu yazılımlardan dolayı oyun hesabınız da riske girebilir.

ETİKETLER: Pubg de Emoji Alma