Pubg Carlo Nasıl Alınır?

Pubg Carlo Nasıl Alınır?

Pubg Carlo Nasıl Alınır?

Ülkemizden her yaştan gamerı kucaklayan Pubg, sağlam ekran grafikleri ve ilgi çekici ekipmanları ile beğeni kazanmış durumdadır. Oyun uzun yıllardır piyasada olmasına rağmen devamlı olarak güncelleştirme almakta ve yeni olayları takip etmeyi başarmaktadır. Öyle ki özellikle tüm dünyada yankı uyandıran Tesla otomobilleri de oyuna entegre edilmiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Tesla model otomobiller, Pubg içerisinde haritanın belirli noktalarında edinilmekte ve oyuncular bu araçlarla büyük mücadelelere girişmektedir. Oyunda sürekli olarak farklılık olması ise Pubg’yi canlı tutan en önemli etkendir. Özellikle hangi silahı kullanacağına karar veremeyenler ya da pro oyuncuların oyun tarzını benimsemek isteyenlerin sitemizden faydalanabilecekleri çokça bilgi bulunmaktadır. Özellikle silah, ekipman ve oyunda alınan hatalar Pubg ile ilgili en sık araştırılanlardır. Sitemizde tüm hatalar % 100 çözümleriyle birlikte sizler için açıklanmaktadır. Şimdi gelin Pubg Carlo Nasıl Alınır konusu ile ilgili sıkça merak edilen kısımlara değinelim ve problemin çözümünden bahsedelim.

Pubg Carlo Alma Adımları

  1. İlk olarak Carlo nedir diyenler için açıklamak gerekirse Carlo Pubg oyununda sisteme yeni dahil edilen kahramanımızdır.
  2. Bakımlı saçları ile dikkat çeken ve sırtı asla yeri gelmeyen Carlo güçlü skilleri sebebiyle çokça tercih edilmektedir.
  3. Gamerların Carlo alabilmeleri için farklı yolları bulunmaktadır
  4. En çok tercih edilen ise karakter kuponları toplamak ve Carlo’yu envantere eklemektir.
  5. Carlo Uc harcamadan bu şekilde edinilebilir i.
  6. Ancak vakit kaybetmeden hemen karaktere kavuşmak isteyenlerin bir miktar uc gözden çıkarması gerekmektedir.
  7. Bedava kazanım sağlamak isteyen kişilerin ise karakter kuponlarından faydalanmaları gerekmektedir

Bu yazımızda sizlere Pubg Carlo Alma Adımları ile ilgili ufak bir değerlendirme gerçekleştirdik. Oyunda her karakterin farklı görevleri ve skilleri olduğunu unutmayın. Ayrıca her yeni karakter elinizde olana ek olarak artı özellikler de içerebilir. Bu yüzden Carlo ya da başka bir karakter eğer yeni çıkıyorsa ona bir şans vermenizi ve alışkanlıkların dışına çıkmanızı öneriyoruz. Çünkü bu şekilde yeni çıkan karakteri başta kullanmayan ancak sonradan özelliklerinden dolayı onu tercih eden gamerların sayısı oldukça fazladır.