Pubg Ayı Kostüm Nasıl Alınır?

Pubg Ayı Kostüm Nasıl Alınır?

Pubg Ayı Kostüm Nasıl Alınır?

Pubg Oyununda birbirinden ilginç birçok detay bulunmaktadır. Kimi zaman bu detaylar bir yoldaş olarak karşımıza çıkmaktadır kimi zaman da birbirinden ilginç olan kostümler ile belirmektedir. Oyun içinde her yaştan oyuncunun ilgisini çekebilecek eklentiler bulunmaktadır.

Ayrıca sahip olduğu yüksek kaliteli grafikler ve oynanış dinamikleri sayesinde oyuncuların tamamı Pubg Mobile oyununda kaliteli şekilde vakit geçirmektedir. Oyun içinde ardı arkası kesilmeyen bir aksiyon bulunmaktadır. Bundan dolayı sahip olunan oyuncu kitlesi her geçen gün biraz daha büyümektedir. İlk çıktığı zamanlarda oldukça fazla sayıda bot bulunan ve genellikle genç oyuncuların dikkatini çeken Pubg Mobile oyunu şimdilerde yaşı büyük milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Milyonları aşan kullanıcı sayısı sayesinde oyun botlardan tamamen arındırılmış şekildedir. Düşük seviyelerde oldukça fazla bot bulunmaktadır. Bunun sebebi oyuncuların oyuna alışma sürecini hızlandırmaktadır.

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere oyun içinde birbirinden ilginç birçok etmen bulunmaktadır. Pubg Ayı Kostüm Nasıl Alınır sorusu da buradan gelmektedir. Oyun içinde bulunan ayı kostümü birçok oyuncu tarafından beğenilmiş ve ilgi çekici bulunmuştur. Bundan dolayı birçok oyuncu bu kostüme sahip olmanın yollarını aramaktadır. Bir sonraki başlıkta bulunan maddeleri takip ederek ayı kostümüne sahip olabilirsiniz.

Pubg Mobile Ayı Kostüm Alma

Oyuncuların büyük bir çoğunluğu oyun içinde bulunan ayı kostümüne sahip olmak istemektedir. Bundan dolayı Pubg Mobile ayı Kostüm Alma hakkında araştırmalar yapmaktadır. Aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde uygulayarak oyun içinde bulunan ayı kostümüne sahip olabilirsiniz:

  • Ayı kostümünü satın alabilmek için çeşitli görevleri tamamlamanız gerekmektedir.
  • Bu görevleri tamamlamadan Pubg ayı kostümü sahibi olamazsınız.
  • Oyuncular genellikle bazı aşamalarda takılmakta ve ilerleyememektedir. Bundan dolayı bu başlığı araştırmaktadır.
  • Yaşadığınız sorunu çözmek için öncelikle görevler kısmına dokunun.
  • Ardından başarılar sekmesine tıklayın. Karşınıza gelen pencereden ilerleme kısmını bulun.
  • Burada art arda 60 gün giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Bu giriş aşamasında hiçbir şekilde ara vermemeniz gerekmektedir.
  • Ara vermeniz durumunda ara verdiğiniz gün sayısına ulaşana kadar bu görev ilerlemeyecektir.

Ara verdiğiniz zaman takılı kalan görev ulaştığınız gün sayısından sonra tekrar artmaya başlar. Bundan dolayı uzamaması için her gün bir kez oyuna girmeniz gerekmektedir.